Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Emīlijai Raupei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Emīlija ir 7 gadīga smaidīga, aktīva un zinātkāra vecākā māsa diviem brāļiem un māsai. Kad Emīlijai bija divas nedēļas, apstiprinājās ārstu aizdomas par Dauna sindromu. Mēneša vecumā bija skaidrs, ka bez sirds operācijas neiztikt. Sešu mēnešu vecumā tika veikta sirds operācija, un pēc divu nedēļu atrašanās slimnīcā Emīlija jau bija mājās un aktīvi atsāka darboties.

Meitene ir neatlaidīga, ar prieku apgūst un izmēģina ko jaunu. Pašlaik Emīlija spēj pašapkalpoties (ģērbties, ēst, mazgāt rokas, zobus), likt puzles, krāsot. Viņa apmeklē tautas dejas un mīl peldēt, šādi stiprinot savu stāju. Lai Emīlija spētu labāk socializēties un draudzēties ar citiem bērniem, kā arī labāk iekļauties sabiedrībā, ļoti nepieciešams uzlabot meitenītes runas spējas un sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai.  Lai to izdarītu, nepieciešamas intensīvas nodarbības ar logopēdu un sadarbības uzvedības terapija. Gadam šādas nodarbības izmaksā 1694 eiro un meitenītes ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim smaidīgajai Emīlijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 29.12.2023

Project completed 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

For Families in Poverty

Stand With Ukraine

UAVs for Ukrainian Armed Forces

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €