Seko mums Šodien saziedoti jau 2,225.00 €

Palīdzība Emīlijai Plēsumai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Emīlijai nepieciešamā summa saziedota.

Emīlijai ir 3 gadi un uzstādīta ļoti reta diagnoze – Phelan Mcdermid sindroms. Šis sindroms izraisa pavājinātu muskuļu tonusu, un nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai stiprinātu muskuļu tonusu. Mazulīte šobrīd nestaigā, nerāpo, nelien. Viņai ir grūtības ar ēdiena sakošļāšanu, un viņa ēd tikai blenderētu pārtiku. Meitenīte nerunā, bet cītīgi apgūst komunikāciju, izmantojot komunikācijas kartiņas. Emīlija jau trīs mēnešu vecumā ir pārcietusi nopietnu operāciju, kuras rezultātā viņai ir izoperēta niere. Tikai nesen meitenīte ir iemācījusies apsēsties un sēdēt patstāvīgi.

Emīlijas ikdiena ir pilnā apmērā atkarīga no līdzcilvēkiem, un viņas vislielākā atbalsta persona ir mamma, kas neatlaidīgi iegulda meitiņas attīstībā, ved uz dažādām nodarbībām. Ikdienā meitenīte apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistentu un ļoti priecājas par atrašanos starp bērniem. Vēl meitenīte izbauda katru brīdi, kad var parotaļāties kopā ar savu lielo brāli, un gaida siltās vasaras dienas, jo varēs bezrūpīgi atpūsties laukos.

Emīlijai rehabilitācijas ir ārkārtīgi svarīga katru dienu un viņai nepieciešamas regulāras fizioterapijas, ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, kā arī osteopāta konsultācijas. Regulāra rehabilitācija ir dārga, bet ģimenei jau tā ir lieli izdevumi saistībā ar meitiņas aprūpi un attīstību, tādēļ nepieciešams mūsu līdzcilvēku atbalsts Emīlijai. Kopā gadam Emīlijas rehabilitācijai nepieciešami EUR 2700.

Palīdzēsim kopā mazajai Emīlijai! Kopā mums tas ir iespējams.

Projekts ievietots portālā 23.03.2021

Projekts noslēgts 15.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 962.14 €