Follow us Today has already donated 14,357.58 €

Palīdzība Emīlijai Plēsumai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Emīlijai nepieciešamā summa saziedota.

Emīlijai ir 3 gadi un uzstādīta ļoti reta diagnoze – Phelan Mcdermid sindroms. Šis sindroms izraisa pavājinātu muskuļu tonusu, un nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai stiprinātu muskuļu tonusu. Mazulīte šobrīd nestaigā, nerāpo, nelien. Viņai ir grūtības ar ēdiena sakošļāšanu, un viņa ēd tikai blenderētu pārtiku. Meitenīte nerunā, bet cītīgi apgūst komunikāciju, izmantojot komunikācijas kartiņas. Emīlija jau trīs mēnešu vecumā ir pārcietusi nopietnu operāciju, kuras rezultātā viņai ir izoperēta niere. Tikai nesen meitenīte ir iemācījusies apsēsties un sēdēt patstāvīgi.

Emīlijas ikdiena ir pilnā apmērā atkarīga no līdzcilvēkiem, un viņas vislielākā atbalsta persona ir mamma, kas neatlaidīgi iegulda meitiņas attīstībā, ved uz dažādām nodarbībām. Ikdienā meitenīte apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistentu un ļoti priecājas par atrašanos starp bērniem. Vēl meitenīte izbauda katru brīdi, kad var parotaļāties kopā ar savu lielo brāli, un gaida siltās vasaras dienas, jo varēs bezrūpīgi atpūsties laukos.

Emīlijai rehabilitācijas ir ārkārtīgi svarīga katru dienu un viņai nepieciešamas regulāras fizioterapijas, ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, kā arī osteopāta konsultācijas. Regulāra rehabilitācija ir dārga, bet ģimenei jau tā ir lieli izdevumi saistībā ar meitiņas aprūpi un attīstību, tādēļ nepieciešams mūsu līdzcilvēku atbalsts Emīlijai. Kopā gadam Emīlijas rehabilitācijai nepieciešami EUR 2700.

Palīdzēsim kopā mazajai Emīlijai! Kopā mums tas ir iespējams.

The Project is placed online on: 23.03.2021

Project completed 15.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Edgaram Galajevam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 088.98 €