Seko mums Šodien saziedoti jau 73.93 €

Palīdzība Elīnai Maļinovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Elīnai nepieciešamā summa ir saziedota.

Četrus gadu vecā Elīna ar māmiņu un tēti dzīvo Liepājā. Viņa bija ļoti gaidīts bērniņš. Elīnas māmiņai astotajā grūtniecības mēnesī ultrasonogrāfijas izmeklējumā tika konstatēts, ka bērniņam galvā ir cista. Tomēr mediķi mierināja, ka satraukumam nav pamata. Kad mazulītei bija 2 mēneši, vecāki pamanīja, ka viņa nereaģē uz mantiņām, kuras māmiņa rādīja.  Acu ārsts nekādas redzes problēmas nekonstatēja.

Vēlāk vecāki vērsās ar meitiņu pie neiropatologa, kurš konstatēja, ka bērnu ir skārusi citomegalovīrusa infekcija māmiņas grūtniecības laikā, kas meitenītei radījis smadzeņu bojājumu. Vēlāk redzes centrā meitenītei tika noteikta diagnoze- redzes nerva hipoplāzija. Psihomotorās attīstības aizture ar autiska spektra traucējumu iezīmēm. Tas nozīmē, ka Elīna ir vājredzīga, viņai ir uzvedības traucējumi ar autoagresiju, viņa praktiski nerunā, tos dažus vārdus, ko viņa saka, saprot tikai vecāki.

Šobrīd Elīna ļoti atpaliek attīstībā no saviem vienaudžiem. Meitenīte spēlējās ar vienām un tām pašām mantiņām, ļoti grūti apgūst kaut ko jaunu, nav pašapkalpošanās iemaņas. Meitene apmeklē bērnudārzu. Vecāki ikdienā gādā meitenītei medikamentus, pārtiku bezglutēna diētai, ko ārsti bērnam ir nozīmējuši. Lai uzlabotu meitenītes vispārējo veselības stāvokli, speciālisti rekomendē osteopātu, logopēda nodarbības un fizioterapijas nodarbības.

Iespēju robežās ģimene pati mēģina apmaksāt terapijas, diemžēl šobrīd ģimenei ir finansiālas grūtības, tāpēc ģimene lūdz sabiedrības palīdzību, lai Elīnai varētu nodrošināt:

  • Osteopāta terapija - 720 EUR
  • Logopēda nodarbības - 720 EUR
  • Fizioterapijas nodarbības - 1440 EUR

Lai nodrošinātu Elīnai rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 2880 eiro.

Palīdzēsim Elīnai!

 

Projekts ievietots portālā 06.04.2017

Projekts noslēgts 03.05.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

812 360.53 €