Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Mobilo dronu vadības centru izveide, vienību apgādes loģistika

Biedrība “Tev” komanda un Ukrainas karavīri izsakām visdziļāko pateicību par jūsu ziedojumiem Mobilā dronu centra izveidei uz mikroautobusa bāzes. Jūs saziedojāt 9865,00 eiro! PALDIES!
Mikroautobusu esam jau nopirkuši un esam sākuši darbu pie tā pārveides.
Bet tas nav vienīgais mobilais dronu vadības centrs, kuru vēlamies sarūpēt Ukrainas aizstāvjiem. Viņiem tie vajadzīgi daudz, lai pēc iespējas drīzāk apturētu iebrucēju.
Biedrība “Tev” aicina ziedot mikroautobusu pārveidei par bezpilota lidaparātu mobilajām vadības stacijām. Šādi aprīkots mobils komandpunkts ļauj Ukrainas karavīriem efektīvi darboties elektroniskās karadarbības apstākļos, kad bezpilota gaisa kuģi nosacīti nosaka taktisko toni kaujas laukā. Tieši bezpilota gaisa kuģu tehniskās iespējas un Ukrainas karavīru praktiskās iemaņas palīdz veikt gan tuvo, gan tālo izlūkošanu, palīdz personāla evakuācijas pasākumu kopumu nodrošināšanā, kā arī radīt zaudējumus agresora armijai.
Biedrības “Tev” brīvprātīgie jau pārveidojuši divus mikroautobusus par bezpilota lidaparātu mobilajām vadības stacijām un nosūtījuši uz Ukrainu.
Vienas mobilās stacijas iegādei nepieciešams mikroautobuss un ~ 4000 eiro aprīkojumam, t.i. - autonomas apkures un elektroapgādes izveide, vinčas, ģeneratora, monitoru iegāde, operatoru darba vietu ierīkošana un citu specifisku darbu veikšana.
Sadarbībā ar biedrību “Savvaļas bites” mēs nodrošinām Ukrainas karavīriem iespēju veikt precīzus/mērķētus triecienus pa agresorvalsts kaujas tehniku, tādā veidā samazinot krievijas armijas kaujas spējas. Šīs speciālās iekārtas tiek ražotas tepat Latvijā, kas nozīmē, ka mēs ne tikai atbalstām Ukrainu tās cīņā ar nežēlīgu sistēmu, bet arī sniedzam darba iespējas Latvijas iedzīvotājiem.
Mēs esam pateicīgi un gandarīti par to, ka jūs esiet izvēlējušies tieši mūsu biedrību savu labo nodomu realizēšanas atbalstam. Tādēļ mēs lūdzam jūs nepagurt savā empātijā, apzināties, ka karš Ukrainā nav tikai teritoriāls karš.
PALDIES!

Projektu realizē biedrība “Tev”.

Projekts ievietots portālā 20.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

3D printeri Ukrainas armijai

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Dominikam Kūlam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €