Seko mums Šodien saziedoti jau 6,869.65 €

Palīdzība Viesturam Veisam

Viesturs ir 70 gadu vecs pensionārs no Jelgavas, kuram ir divi bērni un četri mazbērni. Viņam ir augstākā izglītība, visu darba mūžu nostrādājis elektrosakaru jomā. Viesturam vienmēr patikušas aktivitātes pie dabas - pastaigas mežā, jaunībā arī kalnu pārgājieni, laivu braucieni ar ģimeni, velobraucieni, putnu vērošana, burāšana, makšķerēšana. Pašlaik dzīvo divatā ar savu sievu, kura veiksmīgi pārvarējusi ļaundabīgu audzēju. Taču pirms diviem gadiem onkoloģiskā slimība skāra arī Viesturu pašu.

Viesturs ir veselīga dzīvesveida piekritējs,  regulāri pārbaudīja veselības stāvokli. Kārtējās veselības pārbaudes laikā Viesturam tika konstatēts nieres vēzis I stadijā. Pirms pusotra gada niere tika izoperēta, bet šogad operācijas vietā atklātas metastāzes. "Šobrīd ļoti skaudri apzinos katras savas nodzīvotās dienas vērtību. Ļoti gribētos vēl būt noderīgs savai ģimenei, palīdzēt sieviņai tikt galā ar ikdienas darbiem un abiem kopā - mazbērnu audzināšanā. Priecātos vēl pabūt kopā ar mazbērniem un palīdzēt viņiem iepazīt un iemīlēt atrašanos pie dabas", atzīst Viesturs.

Ārstu konsīlijs ir nozīmējis Viesturam medikamentu Pembrolizumab, kuru viņa diagnozei valsts neapmaksā, ir cerība uz daļēju zāļu komensāciju, bet atbilde par to vēl jāgaida. Taču slimība negaida un zāles nepieciešamas jau šobrīd. Ik pēc 3 nedēļām Viesturam nepieciešami 3860 eiro, 8 devām kopā - 30 880 eiro. Šādu līdzekļu Viesturam nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim  Viesturam!

Projekts ievietots portālā 28.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Linardam Liepiņam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 788.49 €