Seko mums Šodien saziedoti jau 7,104.70 €

Palīdzība Eliasam Kuprišam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Eliasam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Eliasam ir četri gadiņi. Puisēns piedzima pirms noliktā laika - 29 grūtniecības nedēļā. Dzemdību laikā Eliass piedzīvoja skābekļa badu, kas izraisīja neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. 

Eliass pastāvīgi nestaigā, bet rāpo un sēž. Eliasam šī gada februārī Bonas Universitātes klīnikā Vācijā tika veikta ļoti sarežģīta un smaga SDR operācija, kuras rezultātā zēnam ir ievērojami samazinājusies spasticitāte, jūtas daudz drošāks, vairs nesūdzas par sāpēm, labi pieņemas svarā. Neskatoties uz to, ka Eliass patstāvīgi nestaigā, viņš ir ļoti gudrs un ar lieliski attīstītu intelektu. Puisēns daudz runā, smaida un ir ļoti zinātkārs un komunikabls. Eliass ir trešais, jaunākais bērniņš un saņem lielu atbalstu no savas ģimenes. Zēns regulāri apmeklē rehabilitācijas nodarbības. Eliasa tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, un ikmēneša izdevumi lielajai ģimenei ir ļoti lieli. Ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu Eliasam, lai zēns turpinātu rehabilitāciju, kas pēc nesenās operācijas ir ļoti svarīga. Gadā nepieciešami 3 rehabilitācijas kursi, katra izmaksas ir 1150 EUR. Kopā vienam gadam nepieciešami 3450 EUR

Palīdzēsim Eliasam nostāties patstāvīgi uz savām kājiņām.

Projekts ievietots portālā 07.07.2022

Projekts noslēgts 05.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Priedei

Palīdzība Adrianam un Daniilam Mazurikiem

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Annai Mutorei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 039.30 €