Follow us Today has already donated 3,295.90 €

Palīdzība Eliasam Kuprišam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Eliasam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Eliasam ir četri gadiņi. Puisēns piedzima pirms noliktā laika - 29 grūtniecības nedēļā. Dzemdību laikā Eliass piedzīvoja skābekļa badu, kas izraisīja neatgriezeniskus smadzeņu bojājumus. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. 

Eliass pastāvīgi nestaigā, bet rāpo un sēž. Eliasam šī gada februārī Bonas Universitātes klīnikā Vācijā tika veikta ļoti sarežģīta un smaga SDR operācija, kuras rezultātā zēnam ir ievērojami samazinājusies spasticitāte, jūtas daudz drošāks, vairs nesūdzas par sāpēm, labi pieņemas svarā. Neskatoties uz to, ka Eliass patstāvīgi nestaigā, viņš ir ļoti gudrs un ar lieliski attīstītu intelektu. Puisēns daudz runā, smaida un ir ļoti zinātkārs un komunikabls. Eliass ir trešais, jaunākais bērniņš un saņem lielu atbalstu no savas ģimenes. Zēns regulāri apmeklē rehabilitācijas nodarbības. Eliasa tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, un ikmēneša izdevumi lielajai ģimenei ir ļoti lieli. Ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu Eliasam, lai zēns turpinātu rehabilitāciju, kas pēc nesenās operācijas ir ļoti svarīga. Gadā nepieciešami 3 rehabilitācijas kursi, katra izmaksas ir 1150 EUR. Kopā vienam gadam nepieciešami 3450 EUR

Palīdzēsim Eliasam nostāties patstāvīgi uz savām kājiņām.

The Project is placed online on: 07.07.2022

Project completed 05.09.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dental Treatment for People with Special Needs

Sniper rifles for the defense of Ukraine

Make a Child's Dream Come True!

Latvian musicians - for Ukrainian soldiers

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 131 677.81 €