Seko mums Šodien saziedoti jau 2,475.74 €

Palīdzība Denisam Paškovskim

2018. gada 4. martā Denisa dzīvība izdzisa cīņa ar smago slimību. 68 648.58 eiro tika izlietoti Denisa ārstniecībai, atlikušie 26402.42 eiro tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos. 

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem nepieciešamā  summa ir saziedota! 

Denisam  ir 28 gadi. Daudzi viņu pazīst kā žurnālistu Denisu Denisovu. Deniss strādājis radio Baltkom un portālā mixnews.lv, telekanālā TV5 programmā "Mūsu tēma", ziņu redaktors portālā TVNET. Deniss nopietni aizrāvās ar mūziku un darbojās kā dīdžejs. Bez šī visa viņa dzīvē ir vēl kaut kas, ar ko viņš sadzīvoja, bet ilgu laiku nevērtēja kā traucēkli vai apdraudējumu savai karjerai un turpmākajai dzīvei - melonoma.

Pirms 6 gadiem, tūlīt pēc augstskolas pabeigšanas, Denisam diagnosticēja ļaundabīgu ādas vēzi - melanomu. “Tas nav labākais dzīves sākums jaunam cilvēkam. Melanoma manā apziņā nebija pirmajā vietā. Es pat nepieļāvu domu, ka man, 22 gadus vecam jaunietim, kura dzīvē parādījās mīļotā meitene un karjeras iespējas, tāda diagnoze kļūs par šķērsli.”

6 gadu laikā Deniss pārcieta 8 operācijas. Vairāku gadu garumā viņš regulāri saņēma zāļu injekcijas divas reizes dienā trīs reizes nedēļā. Deniss to centās uztvert par tādu kā piedzīvojumu. Diemžēl vēzim nav tik laba humora izjūta kā Denisam. Sākās metastāzes - un tas vairs nebija nekāds piedzīvojums.

Smagākais sākās pagājušajā gadā. Smadzenēs tika konstatēta un izgriezta metastāze ar plašu asiņošanu. “Es labi atceros tās 2 nedēļas pirms operācijas - burti pārvērsās par hieroglifiem, šausmīgi sāpēja galva, dzīve vairāk līdzinājās fantastikas drāmu dekorācijām“, par pārdzīvoto stāsta Deniss.  Tad sekoja otra operācija, kurai bija nopietnas sekas. Tajā skaitā atmiņas zudums, kustību problēmas – Deniss nespēja kontrolēt labo kāju un roku, bet pats svarīgākais – viņš nespēja runāt un rakstīt. 

“Savā ziņā es atkal paliku kā bērns, kurš visu mācās no jauna - staigāt, runāt, lasīt un rakstīt. Diemžēl, šī situācija ir pārvilkusi svītru manai žurnālista karjerai. Šobrīd jau ir pagājuši 2 mēneši kopš operācijas, bet man joprojām ir runas problēmas, es rakstu kā divnieku karalis”, skumji atzīst Deniss.

Tomēr labā ziņa ir tā, ka ir pieejamas zāles. Skumji ir tas, ka tās ir dārgas. Valsts līdzfinansē 14 228,72 eiro, pašam Denisam jāmaksā 95 051,62 eiro par 12 mēnešu ārstniecības kursu, ko nozīmējis Latvijas ārstu onkologu konsīlijs. Ik mēnesi Denisam nepieciešami 7920,97 eiro, lai ļauno slimību apturētu un glābtu viņa dzīvību.

“Tas, kas man ir palicis - ir mūzikas mīlestība, vēlme dzīvot un izstarot pozitīvismu šajā pasaulē. Un Jūsu sniegtā palīdzība būs nenovērtējama. Pats svarīgākais, sargiet sevi! Izrādās, ka saule ir bīstama parādība uz šīs zemes”, saka Deniss.  

Palīdzēsim Denisam!

Projekts ievietots portālā 13.10.2016

Projekts noslēgts 25.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzība Kristeram Spandegam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 184 684.61 €