Follow us Today has already donated 2,061.53 €

Palīdzība Denisam Paškovskim

2018. gada 4. martā Denisa dzīvība izdzisa cīņa ar smago slimību. 68 648.58 eiro tika izlietoti Denisa ārstniecībai, atlikušie 26402.42 eiro tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos. 

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem nepieciešamā  summa ir saziedota! 

Denisam  ir 28 gadi. Daudzi viņu pazīst kā žurnālistu Denisu Denisovu. Deniss strādājis radio Baltkom un portālā mixnews.lv, telekanālā TV5 programmā "Mūsu tēma", ziņu redaktors portālā TVNET. Deniss nopietni aizrāvās ar mūziku un darbojās kā dīdžejs. Bez šī visa viņa dzīvē ir vēl kaut kas, ar ko viņš sadzīvoja, bet ilgu laiku nevērtēja kā traucēkli vai apdraudējumu savai karjerai un turpmākajai dzīvei - melonoma.

Pirms 6 gadiem, tūlīt pēc augstskolas pabeigšanas, Denisam diagnosticēja ļaundabīgu ādas vēzi - melanomu. “Tas nav labākais dzīves sākums jaunam cilvēkam. Melanoma manā apziņā nebija pirmajā vietā. Es pat nepieļāvu domu, ka man, 22 gadus vecam jaunietim, kura dzīvē parādījās mīļotā meitene un karjeras iespējas, tāda diagnoze kļūs par šķērsli.”

6 gadu laikā Deniss pārcieta 8 operācijas. Vairāku gadu garumā viņš regulāri saņēma zāļu injekcijas divas reizes dienā trīs reizes nedēļā. Deniss to centās uztvert par tādu kā piedzīvojumu. Diemžēl vēzim nav tik laba humora izjūta kā Denisam. Sākās metastāzes - un tas vairs nebija nekāds piedzīvojums.

Smagākais sākās pagājušajā gadā. Smadzenēs tika konstatēta un izgriezta metastāze ar plašu asiņošanu. “Es labi atceros tās 2 nedēļas pirms operācijas - burti pārvērsās par hieroglifiem, šausmīgi sāpēja galva, dzīve vairāk līdzinājās fantastikas drāmu dekorācijām“, par pārdzīvoto stāsta Deniss.  Tad sekoja otra operācija, kurai bija nopietnas sekas. Tajā skaitā atmiņas zudums, kustību problēmas – Deniss nespēja kontrolēt labo kāju un roku, bet pats svarīgākais – viņš nespēja runāt un rakstīt. 

“Savā ziņā es atkal paliku kā bērns, kurš visu mācās no jauna - staigāt, runāt, lasīt un rakstīt. Diemžēl, šī situācija ir pārvilkusi svītru manai žurnālista karjerai. Šobrīd jau ir pagājuši 2 mēneši kopš operācijas, bet man joprojām ir runas problēmas, es rakstu kā divnieku karalis”, skumji atzīst Deniss.

Tomēr labā ziņa ir tā, ka ir pieejamas zāles. Skumji ir tas, ka tās ir dārgas. Valsts līdzfinansē 14 228,72 eiro, pašam Denisam jāmaksā 95 051,62 eiro par 12 mēnešu ārstniecības kursu, ko nozīmējis Latvijas ārstu onkologu konsīlijs. Ik mēnesi Denisam nepieciešami 7920,97 eiro, lai ļauno slimību apturētu un glābtu viņa dzīvību.

“Tas, kas man ir palicis - ir mūzikas mīlestība, vēlme dzīvot un izstarot pozitīvismu šajā pasaulē. Un Jūsu sniegtā palīdzība būs nenovērtējama. Pats svarīgākais, sargiet sevi! Izrādās, ka saule ir bīstama parādība uz šīs zemes”, saka Deniss.  

Palīdzēsim Denisam!

The Project is placed online on: 13.10.2016

Projekts noslēgts 25.10.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Let’s help little hearts

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

730 123.15 €