Follow us Today has already donated 2,911.50 €

Palīdzība Deividam Grisenko 2018

Deividam ir 22 gadi, viņš ar sievu un 1,5 gadus veco meitiņu dzīvo Stendē, Talsu novadā. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā. Viņš tikai nedaudz viņš spēj pats nostāvēt kājās, uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un atbalsta.

Līdz pilngadībai Deividam rehabilitācija bija valsts apmaksāta, bet kopš 18 gadus vecuma Deividam par rehabilitāciju jāmaksā pašam. Deividam nepieciešami vismaz divi kursi gadā rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri”. Viņa ikmēneša invaliditātes pabalsts nav tik liels, lai Deivids varētu pats atļauties par rehabilitāciju samaksāt, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību 1060 eiro apmērā par 2 rehabilitācijas kursiem gadā.

Palīdzēsim Deividam!

The Project is placed online on: 23.11.2018

Projekts noslēgts 02.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Guntai Odriņai

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

805 480.86 €