Seko mums Šodien saziedoti jau 2,210.00 €

Palīdzība Deborai Enijai Ārei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Deborai nepieciešamā summa ir saziedota.

Deborai no Rīgas ir 10 gadi un uzstādīta diagnoze- 21 hromosomas trisomija. No meitenītes katru dienu izstaro sirsnība un dzīvesprieks. Debora katru dienu ar prieku mācās apgūt jaunas prasmes, dejo, dzied, zīmē un komunicē ar līdzcilvēkiem. Meitenītes ģimene jau desmit gadus dara visu iespējamo, lai viņu meitiņa saņemtu labāko rehabilitāciju, speciālistu konsultācijas un attīstošās nodarbības. Debora regulāri apmeklē logopēdu, ergoterapeitu, apmeklē nodarbības baseinā un vingro pie fizioterapeita. Debora katru dienu ar asistenta palīdzību apmeklē skolu un mācās. Meitenīte jau vairākas reizes ir apmeklējusi delfīnterapijas kursus, kas būtiski uzlabojušas viņas koncentrēšanās spējas un runas attīstību. Speciālisti rekomendē atkārtotu delfīnterapijas kursu Klaipēdā. Pēdējā delfīnterapijas kursa laikā meitenīte saslima un nācās atgriezties mājās. Šobrīd Deboras lielākais sapnis ir atgriezties pie delfīniem. Par delfīniem Debora runā un sapņo katru dienu, un ļoti cer, ka viņas sapnis piepildīsies. Lai Debora saņemtu delfīnterapijas kursu nepieciešami EUR 1740, no kuriem 819 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 921 eiro. Meitenītes ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim kopā piepildīt Deboras sapni! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 16.05.2023

Projekts noslēgts 06.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Drošie soļi

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

"Salabo" cilvēku!

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 158 813.59 €