Follow us Today has already donated 2,927.00 €

Palīdzība Deborai Enijai Ārei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Deborai nepieciešamā summa ir saziedota.

Deborai no Rīgas ir 10 gadi un uzstādīta diagnoze- 21 hromosomas trisomija. No meitenītes katru dienu izstaro sirsnība un dzīvesprieks. Debora katru dienu ar prieku mācās apgūt jaunas prasmes, dejo, dzied, zīmē un komunicē ar līdzcilvēkiem. Meitenītes ģimene jau desmit gadus dara visu iespējamo, lai viņu meitiņa saņemtu labāko rehabilitāciju, speciālistu konsultācijas un attīstošās nodarbības. Debora regulāri apmeklē logopēdu, ergoterapeitu, apmeklē nodarbības baseinā un vingro pie fizioterapeita. Debora katru dienu ar asistenta palīdzību apmeklē skolu un mācās. Meitenīte jau vairākas reizes ir apmeklējusi delfīnterapijas kursus, kas būtiski uzlabojušas viņas koncentrēšanās spējas un runas attīstību. Speciālisti rekomendē atkārtotu delfīnterapijas kursu Klaipēdā. Pēdējā delfīnterapijas kursa laikā meitenīte saslima un nācās atgriezties mājās. Šobrīd Deboras lielākais sapnis ir atgriezties pie delfīniem. Par delfīniem Debora runā un sapņo katru dienu, un ļoti cer, ka viņas sapnis piepildīsies. Lai Debora saņemtu delfīnterapijas kursu nepieciešami EUR 1740, no kuriem 819 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 921 eiro. Meitenītes ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim kopā piepildīt Deboras sapni! Mums kopā izdosies!

The Project is placed online on: 16.05.2023

Project completed 06.06.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Safe steps

10 FOX for Ukraine

Gaismas ceļš Donbasam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 530.59 €