Seko mums Šodien saziedoti jau 2,072.04 €

Palīdzība Dāvim Lambertam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dāvim nepieciešamā summa saziedota.

Dāvis ir trešais bērniņš ģimenē, viņam ir trīs gadi. Puisēnam ir divas māsas, ar kurām viņš labprāt spēlējas un pavada kopā brīvo laiku. Dāvis cenšas meklēt kontaktu ar citiem bērniem, bet viņa uzvedība ir savdabīga, bērni viņu nesaprot un nevēlas ar viņu kontaktēties. Puisēns to ļoti pārdzīvo un kļūst agresīvs.  

To, ka Dāvim ir problēmas, vecāki saprata ļoti ātri, jo dēliņa attīstība notika atšķirīga. Līdz gada vecumam viss noritēja labi - 11 mēnešos sāka staigāt, skatījās acīs, spēlējās. Mazliet vēlāk vecāki pamanīja, ka dēliņš vairs neatsaucas uz savu vārdu, neskatās acīs, kardināli mainījās ēšanas paradumi. Vecāki puisēnu veda pie dažādiem speciālistiem, un rezultātā tika noteikta diagnoze – bērnības autisms. Dāvja vecāki neapstājās ne mirkli un sāka puisēnu vest uz centru “Solis augšup” uz ABA terapijas nodarbībām. Dāvim ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar ABA terapeiti un ir sasniegti jūtami rezultāti un nodarbības jāturpina. Šobrīd Dāvja tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks un ABA terapijas nodarbības ir dārgas, kā arī ģimenei jāmēro ceļš no Tukuma uz Rīgu vairākas reizes nedēļā, kas sastāda arī ievērojamu summu. Dāvja ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt, lai Dāvis varētu regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Kopā nepieciešami 2000 eiro.

Mēs noteikti visi kopā varam palīdzēt Dāvim! Kopā mums izdosies!

 

 

Projekts ievietots portālā 03.08.2020

Projekts noslēgts 28.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Palīdzība Danilam Bespalovam

Namiņš bērniem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 062 384.71 €