Follow us Today has already donated 2,217.75 €

Palīdzība Dāvim Lambertam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Dāvim nepieciešamā summa saziedota.

Dāvis ir trešais bērniņš ģimenē, viņam ir trīs gadi. Puisēnam ir divas māsas, ar kurām viņš labprāt spēlējas un pavada kopā brīvo laiku. Dāvis cenšas meklēt kontaktu ar citiem bērniem, bet viņa uzvedība ir savdabīga, bērni viņu nesaprot un nevēlas ar viņu kontaktēties. Puisēns to ļoti pārdzīvo un kļūst agresīvs.  

To, ka Dāvim ir problēmas, vecāki saprata ļoti ātri, jo dēliņa attīstība notika atšķirīga. Līdz gada vecumam viss noritēja labi - 11 mēnešos sāka staigāt, skatījās acīs, spēlējās. Mazliet vēlāk vecāki pamanīja, ka dēliņš vairs neatsaucas uz savu vārdu, neskatās acīs, kardināli mainījās ēšanas paradumi. Vecāki puisēnu veda pie dažādiem speciālistiem, un rezultātā tika noteikta diagnoze – bērnības autisms. Dāvja vecāki neapstājās ne mirkli un sāka puisēnu vest uz centru “Solis augšup” uz ABA terapijas nodarbībām. Dāvim ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar ABA terapeiti un ir sasniegti jūtami rezultāti un nodarbības jāturpina. Šobrīd Dāvja tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks un ABA terapijas nodarbības ir dārgas, kā arī ģimenei jāmēro ceļš no Tukuma uz Rīgu vairākas reizes nedēļā, kas sastāda arī ievērojamu summu. Dāvja ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt, lai Dāvis varētu regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Kopā nepieciešami 2000 eiro.

Mēs noteikti visi kopā varam palīdzēt Dāvim! Kopā mums izdosies!

 

 

The Project is placed online on: 03.08.2020

Projekts noslēgts 28.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gājputni

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Ingunai Laucei

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 056 276.69 €