Seko mums Šodien saziedoti jau 60.10 €

Palīdzība Darinai Seņko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Darinai nepieciešamā summa saziedota.

Darinai ir 6 gadi un viņas diagnoze ir bērnības autisms. Darinai diagnozi uzstādīja, kad meitenītei bija 2 gadi, un kopš tā brīža Darina regulāri apmeklē dažādus speciālistus un attīstošās nodarbības. Darina regulāri apmeklē Montesori nodarbības, lopgopēdu, mūzikas terapiju, neirologu, psihiatru un ģenētiķi. Meitenes attīstība noris citā tempā nekā viņas vienaudžiem. Savos 6 gados Darinai ir vājas kultūrhigiēniskās prasmes, specializēta ēdināšana, asas emocionālās izpausmes, kas var pāriet no izteikta prieka uz lielām dusmām. Meitenīte ļoti slikti guļ naktīs, un tas ir ietekmējis arī ģimeni.

Darina jau diva reizes ir bijusi uz delfīnterapijas kursu Baltkrievijā, taču pašlaik šajā valstī situācija nav droša un stabila, ģimene vēlas šādu kursu apmeklēt Lietuvā. Papildus Lietuvā delfīnterapijas kursa laikā ir iespēja apmeklēt fizioterapiju, kas Darinai ir ļoti nepieciešama. Pēc šāda kursa meitenītei nepieciešamas regulāras nodarbības pie logopēda, Montesori nodarbības, fizioterapeita nodarbības baseinā 2 reizes nedēļā un divi kursi silto smilšu terapijā. Ģimenei šobrīd nav finansiālas iespējas apmaksāt savai meitiņai nepieciešamās nodarbības no saviem līdzekļiem, tādēļ viņi vēršas pie mums pēc palīdzības, lai meitenīte varēt saņemt:

  • Delfīnterapijas kursu Klaipēdā -1500 eiro;
  • Logopēda nodarbības, 50 nodarbības x 24.20 eiro, kopā 1210 eiro;
  • Montessori nodarbības, 100 nodarbības x 24.20 eiro, kopā 2420 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības baseinā, 90 nodarbības x 35 eiro, kopā 3150 eiro;
  • Silto smilšu nodarbības, 24 nodarbības x 25 eiro, kopā 600 eiro.

Lai nodrošinātu Darinai rehabilitācijas pakalpojumus 2021.gadā, kopā nepieciešami 8880 eiro, no kuriem 3862 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5018 eiro.

Palīdzēsim Darinai! Mums tas ir pa spēkam!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Darinai Ivanovai

Atbalsti rūpju bērniņus!

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 828 468.19 €