Follow us Today has already donated 830.00 €

Palīdzība Darinai Seņko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Darinai nepieciešamā summa saziedota.

Darinai ir 6 gadi un viņas diagnoze ir bērnības autisms. Darinai diagnozi uzstādīja, kad meitenītei bija 2 gadi, un kopš tā brīža Darina regulāri apmeklē dažādus speciālistus un attīstošās nodarbības. Darina regulāri apmeklē Montesori nodarbības, lopgopēdu, mūzikas terapiju, neirologu, psihiatru un ģenētiķi. Meitenes attīstība noris citā tempā nekā viņas vienaudžiem. Savos 6 gados Darinai ir vājas kultūrhigiēniskās prasmes, specializēta ēdināšana, asas emocionālās izpausmes, kas var pāriet no izteikta prieka uz lielām dusmām. Meitenīte ļoti slikti guļ naktīs, un tas ir ietekmējis arī ģimeni.

Darina jau diva reizes ir bijusi uz delfīnterapijas kursu Baltkrievijā, taču pašlaik šajā valstī situācija nav droša un stabila, ģimene vēlas šādu kursu apmeklēt Lietuvā. Papildus Lietuvā delfīnterapijas kursa laikā ir iespēja apmeklēt fizioterapiju, kas Darinai ir ļoti nepieciešama. Pēc šāda kursa meitenītei nepieciešamas regulāras nodarbības pie logopēda, Montesori nodarbības, fizioterapeita nodarbības baseinā 2 reizes nedēļā un divi kursi silto smilšu terapijā. Ģimenei šobrīd nav finansiālas iespējas apmaksāt savai meitiņai nepieciešamās nodarbības no saviem līdzekļiem, tādēļ viņi vēršas pie mums pēc palīdzības, lai meitenīte varēt saņemt:

  • Delfīnterapijas kursu Klaipēdā -1500 eiro;
  • Logopēda nodarbības, 50 nodarbības x 24.20 eiro, kopā 1210 eiro;
  • Montessori nodarbības, 100 nodarbības x 24.20 eiro, kopā 2420 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības baseinā, 90 nodarbības x 35 eiro, kopā 3150 eiro;
  • Silto smilšu nodarbības, 24 nodarbības x 25 eiro, kopā 600 eiro.

Lai nodrošinātu Darinai rehabilitācijas pakalpojumus 2021.gadā, kopā nepieciešami 8880 eiro, no kuriem 3862 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5018 eiro.

Palīdzēsim Darinai! Mums tas ir pa spēkam!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Families with children who have impairments

Palīdzi bērniem staigāt!

POGA uz riteņiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 850 868.64 €