Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Palīdzība Danielam Grāverim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danielam nepieciešamā summa saziedota.

Dvīņu brālītim Danielam ir 1 gadiņš un 5 mēneši. Mazulīšiem pirmie dzīves mēneši ir bijuši skaudri, un, kad viņiem bija nepilni 10 mēneši, abi nonāca audžuģimenē. Dvīnīšu audžuvecāki uzņēmās lielas rūpes par mazulīšiem, bet pēc pāris mēnešiem pamanīja, ka brālītim Danielam attīstība atpaliek un ar viņa veselību viss nenorit labi. Ģimene vērsās pie neskaitāmiem speciālistiem, kas pēc veiktajiem izmeklējumiem izvirzīja diagnozi – perinatālas hipoksijas sekas un izteica iespējamību, ka Danielam varētu nākotnē attīstīties bērnu cerebrālā trieka. Puisēnam nesen tika piešķirta invaliditāte ar īpašo kopšanu. Speciālisti rekomendēja nekavējoties uzsākt intensīvu puisēna  rehabilitāciju. Ģimene dara visu iespējamo, lai Daniels sasniegtu vislabākos rezultātus un tas ir noticis, jo puisēna funkcionālais stāvoklis ir ļoti uzlabojies. Danielam speciālisti rekomendē apmeklēt reitterapiju, kas gadam izmaksā EUR 3360,- Puisēna audžuģimene lūdz mūsu atbalstu, jo paši nespēj nodrošināt šīs nodarbības, jo ikdienas vajadzības dvīnīšiem ir ļoti daudz.

Palīdzēsim Danielam nokļūt uz reitterapju un sasniegt jaunas virsotnes. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.03.2022

Projekts noslēgts 13.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Guntim Žeperim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 152 732.48 €