Follow us Today has already donated 5,461.00 €

Palīdzība Danielam Grāverim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Danielam nepieciešamā summa saziedota.

Dvīņu brālītim Danielam ir 1 gadiņš un 5 mēneši. Mazulīšiem pirmie dzīves mēneši ir bijuši skaudri, un, kad viņiem bija nepilni 10 mēneši, abi nonāca audžuģimenē. Dvīnīšu audžuvecāki uzņēmās lielas rūpes par mazulīšiem, bet pēc pāris mēnešiem pamanīja, ka brālītim Danielam attīstība atpaliek un ar viņa veselību viss nenorit labi. Ģimene vērsās pie neskaitāmiem speciālistiem, kas pēc veiktajiem izmeklējumiem izvirzīja diagnozi – perinatālas hipoksijas sekas un izteica iespējamību, ka Danielam varētu nākotnē attīstīties bērnu cerebrālā trieka. Puisēnam nesen tika piešķirta invaliditāte ar īpašo kopšanu. Speciālisti rekomendēja nekavējoties uzsākt intensīvu puisēna  rehabilitāciju. Ģimene dara visu iespējamo, lai Daniels sasniegtu vislabākos rezultātus un tas ir noticis, jo puisēna funkcionālais stāvoklis ir ļoti uzlabojies. Danielam speciālisti rekomendē apmeklēt reitterapiju, kas gadam izmaksā EUR 3360,- Puisēna audžuģimene lūdz mūsu atbalstu, jo paši nespēj nodrošināt šīs nodarbības, jo ikdienas vajadzības dvīnīšiem ir ļoti daudz.

Palīdzēsim Danielam nokļūt uz reitterapju un sasniegt jaunas virsotnes. Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 30.03.2022

Project completed 13.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Irinai Bērziņai

Palīdzība Armandam Žikaram

Atkārtota palīdzība Zanei Tipānei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 497 849.10 €