Seko mums Šodien saziedoti jau 14,913.50 €

Palīdzība Danai Rullei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem nepieciešamā summa ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti terapijas tupināšanai vai citiem medikamentiem, atkarībā no ārstu rekomendācijām. 

Danai no Valkas ir 36 gadi, ģimenē aug divi burvīgi bērni - meita Dārta, kurai 8 gadi un dēls Emīls, kuram ir 4 gadi. Pēc 18 gadu ilgas kopdzīves, attiecību pilngadību Dana ar dzīvesbiedru atzīmēja ar kāzām. Taču līdz ar šo priecīgo notikumu ģimenes dzīvi “kājām gaisā” sagrieza Danas slimība.

Pērn pavasarī Danai tika atklāts ļaundabīgs audzējs, viņa pārcietusi vairākas ķīmijterapijas, taču ar to nebija līdzēts.  Danai nozīmēta ārstēšana ar imūnterapijas medikamantiu Tecentriq, kas Danas lielākā ši brīža cerība atgūt veselību un dzīvot, lai būtu kopā ar saviem mīļajiem. Vislielākā vēlme šobrīd ir dzirdēt, ka slimība atkāpjas, jo ģimenei dzīve bez  Danas nav iedomājama!

Diemžēl  medikaments nav valsts apmaksāts. Dana ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā par vismaz daļēju zāļu kompensāciju. Slimība negaida, zāles nepieciešamas pēc iespējas ātrāk. Ik pēc diviem mēnešiem Tecentriq iegādei nepieciešami 3739,62 eiro. Kopā 3 devām nepieciešami 11218,86 eiro. 

Palīdzēsim Danai! 

Projekts ievietots portālā 02.05.2022

Projekts noslēgts 07.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 747 537.20 €