Follow us Today has already donated 8,889.50 €

Palīdzība Danai Rullei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem nepieciešamā summa ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti terapijas tupināšanai vai citiem medikamentiem, atkarībā no ārstu rekomendācijām. 

Danai no Valkas ir 36 gadi, ģimenē aug divi burvīgi bērni - meita Dārta, kurai 8 gadi un dēls Emīls, kuram ir 4 gadi. Pēc 18 gadu ilgas kopdzīves, attiecību pilngadību Dana ar dzīvesbiedru atzīmēja ar kāzām. Taču līdz ar šo priecīgo notikumu ģimenes dzīvi “kājām gaisā” sagrieza Danas slimība.

Pērn pavasarī Danai tika atklāts ļaundabīgs audzējs, viņa pārcietusi vairākas ķīmijterapijas, taču ar to nebija līdzēts.  Danai nozīmēta ārstēšana ar imūnterapijas medikamantiu Tecentriq, kas Danas lielākā ši brīža cerība atgūt veselību un dzīvot, lai būtu kopā ar saviem mīļajiem. Vislielākā vēlme šobrīd ir dzirdēt, ka slimība atkāpjas, jo ģimenei dzīve bez  Danas nav iedomājama!

Diemžēl  medikaments nav valsts apmaksāts. Dana ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā par vismaz daļēju zāļu kompensāciju. Slimība negaida, zāles nepieciešamas pēc iespējas ātrāk. Ik pēc diviem mēnešiem Tecentriq iegādei nepieciešami 3739,62 eiro. Kopā 3 devām nepieciešami 11218,86 eiro. 

Palīdzēsim Danai! 

The Project is placed online on: 02.05.2022

Project completed 07.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Ernestam Žegodam

Glābsim Kristīnu un Serhii

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 856.94 €