Seko mums Šodien saziedoti jau 20,455.77 €

Palīdzība Dacei Korsakai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta.

Dacei ir 58 gadi, pēdējos 11 gadus Dace sadzīvo ar smagu slimību - Šegrēna sindromu. Tā ir hroniska autoimūna iekaisuma slimība, kas izraisa iekšējo orgānu bojājumus.  

Pirmie slimības simptomi parādījās krietni sen. Acu sausums un pēkšņs redzes zudums sākotnēji netika saistīts ar smago slimību. Tāpat arī strauja zobu izkrišana. Kad sanitārās grāmatiņas vajadzībām Dacei veica plaušu rentgenu, viņai atklāja plašus plaušu bojājumus, un jau pavisam drīz atklāja arī smago slimību.

Dace cieš no hroniska bronhīta, smaga elpas trūkuma, ko atvieglo skābekļa aparāts. Viņa ilgstoši lieto steroīdus, kas radījuši smagas blaknes. Jau vairākus gadus Dacei ir 1. invaliditātes grupa.  Viņas lielākais sapnis ir justies kaut nedaudz labāk. Daces atbalsts ir vīrs un abi bērni. 

Balstoties uz pasaulē pieņemtām ārstēšanas vadlīnijām, ārstu konsīlijs Dacei ir nozīmējis medikamentu Rituximab. Konsīlija lēmumā norādīts, ka medikaments ir nepieciešams neatliekamā kārtā pacientes dzīvībai svarīgu orgānu funkciju uzturēšanai. Diemžēl šīs zāles Dacei nav valsts apmaksātas. Pērn, pateicoties ziedotāju atbalstam, Dacei bija iespēja uzsākt terapiju un tā deva labus rezultātus. Dacei mazinājušās muskuļu sāpes, nav slikta dūša, samazinājies svars, mazāk ierobežojumi diētā, bet galvenais, ka viņa pati var nedaudz pastaigāt pa māju, ko iepriekš viņa nevarēja.

Tā kā stāvoklis ir uzlabojies, tad zālēs jāturpina lietot. Viena Rituximab deva maksā 2142.64 eiro, gadā nepieciešamas divas zāļu devas par kopējo summu 4285.28 eiro.  

Palīdzēsim Dacei! 

 

Projekts ievietots portālā 22.01.2021

Projekts noslēgts 25.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Šubrovskim

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 866 956.77 €