Seko mums Šodien saziedoti jau 1,913.70 €

Palīdzība brālīšiem Maksimam un Miham

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Maksim un Miha ir brālīši, kuriem abiem ir diagnosticēts bērnības autisms.

Maksims divu gadu vecumā pārstāja runāt un reaģēt uz apkārtējiem, noslēdzās sevī un dzīvoja tikai savā pasaulē. Zēnam tika uzstādīta diagnoze - autisms un uzvedības traucējumi.

Miham 6 mēnešu vecumā tika atklāta hidrocefālija un tika pielietota medikamentozā ārstēšana. Jau kopš dzimšanas Mihas attīstība bija aizkavēta un 2 gadu vecumā tika uzstādīta diagnoze - autisms. Miha dzīvo savā pasaulē, viņam trūkst komunikācijas un uzmanības koncentrēšanās spējas, nav pašapkalpošanās iemaņu.

Šobrīd Maksimam ir 11 gadi. Viņš mācas Rīgas 3. speciālā pamatskolā. Maksims ir intelektuāli attīstīts zēns, bet autisma iezīmju dēļ būtiski atšķiras no vienaudžiem gan lietu izpratnes, gan komunikācijas ziņā. Zēnam  ļoti patīk mūzika un lasīt grāmatas.

Savukārt jaunākais brālītis Miha šobrīd ir 7 gadus vecs. Zēns apmeklē speciālo bērnudārzu un periodiski iziet rehabilitāciju. Miha joprojām dzīvo savā pasaulē, un viņam trūkst komunikācijas un uzmanības koncentrēšanas spējas.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Maksims un Miha ir saņēmuši vairākus delfīnterapijas kursus Minskas delfinārijā un terapiju Latvijā. Zēniem ievērojami uzlabojusies spēja saprasties ar apkārtējiem, valodas attīstība. Ir uzlabojies arī zēnu psihoemocionālais stāvoklis. Joprojām grūtības sagādā komunikācija ar vienaudžiem.

Ģimene lūdz palīdzēt, lai Maksims un Miha varētu saņemt delfīnterapiju arī šogad. Lai abi brālīši nokļūtu pie delfīniem, nepieciešami 2612 eiro, no kuriem 721 eiro jau ir pieejami no 2017./2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1891 eiro.

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Svetlanai Markovai

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Viesturam Vīksnam

Palīdzība Nikolajam Kulibabam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

563 426.37 €