Follow us Today has already donated 3,317.50 €

Palīdzība brālīšiem Maksimam un Miham

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Maksim un Miha ir brālīši, kuriem abiem ir diagnosticēts bērnības autisms.

Maksims divu gadu vecumā pārstāja runāt un reaģēt uz apkārtējiem, noslēdzās sevī un dzīvoja tikai savā pasaulē. Zēnam tika uzstādīta diagnoze - autisms un uzvedības traucējumi.

Miham 6 mēnešu vecumā tika atklāta hidrocefālija un tika pielietota medikamentozā ārstēšana. Jau kopš dzimšanas Mihas attīstība bija aizkavēta un 2 gadu vecumā tika uzstādīta diagnoze - autisms. Miha dzīvo savā pasaulē, viņam trūkst komunikācijas un uzmanības koncentrēšanās spējas, nav pašapkalpošanās iemaņu.

Šobrīd Maksimam ir 11 gadi. Viņš mācas Rīgas 3. speciālā pamatskolā. Maksims ir intelektuāli attīstīts zēns, bet autisma iezīmju dēļ būtiski atšķiras no vienaudžiem gan lietu izpratnes, gan komunikācijas ziņā. Zēnam  ļoti patīk mūzika un lasīt grāmatas.

Savukārt jaunākais brālītis Miha šobrīd ir 7 gadus vecs. Zēns apmeklē speciālo bērnudārzu un periodiski iziet rehabilitāciju. Miha joprojām dzīvo savā pasaulē, un viņam trūkst komunikācijas un uzmanības koncentrēšanas spējas.

Pateicoties ziedotāju atbalstam Maksims un Miha ir saņēmuši vairākus delfīnterapijas kursus Minskas delfinārijā un terapiju Latvijā. Zēniem ievērojami uzlabojusies spēja saprasties ar apkārtējiem, valodas attīstība. Ir uzlabojies arī zēnu psihoemocionālais stāvoklis. Joprojām grūtības sagādā komunikācija ar vienaudžiem.

Ģimene lūdz palīdzēt, lai Maksims un Miha varētu saņemt delfīnterapiju arī šogad. Lai abi brālīši nokļūtu pie delfīniem, nepieciešami 2612 eiro, no kuriem 721 eiro jau ir pieejami no 2017./2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1891 eiro.

Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsts Vasilisai Ļubimovai

Atbalsts Ernestam Gūtmanim

Atbalsts Diānai Pavlovai

Physical therapy for children in Latvia

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

330 144.42 €