Seko mums Šodien saziedoti jau 2,260.00 €

Gaismas ceļš Donbasam

‘’Jūs neesat mūsu gaisma tuneļa galā, jūs esat gaisma tunelī, roka, ar kuras palīdzību ātrāk nonākt pie gaismas,’’- tā par Latviju saka Ukrainas brīvības cīnītāji smagākajā frontes posmā Donbasā.

Kaujas par stratēģiski svarīgajiem Ukrainas austrumiem ir kļuvušas par asiņainākajām un nežēlīgākajām, kopš Krievija uzsāka pilna mēroga karu Ukrainā. Šis ir reģions, kas kļuvis par cietoksni, notur Krievijas iebrucējus, lai tie nespētu izlauzties tālāk Ukrainas teritorijā.
Bahmutas un citas Doneckas apgabala pilsētas, ko iebrucēji ir noslaucījuši un turpina postīt, ir kļuvušas par Ukrainas spēka un neatlaidības simbolu. Taču tas maksā ļoti augstu cenu arī Ukrainas pusei.

Lai ātrāk uzveiktu okupācijas spēkus un atbalstītu Ukrainas karavīrus smagākajā frontes posmā, katra palīdzība ir būtiska. Jūsu ziedojums tiks novirzīts automašīnu iegādei kritušo un ievainoto izvešanai, kā arī uzdevumu veikšanai pirmajās līnijās. Tāpat, iespējams, mazāko, bet noteikti neaizvietojamo palīgu kaujas laukā, “Mavic-3” dronu iegādei.

Puišiem un meitenēm izlūkošanai nepieciešamas planšetes, kā arī šķietami tik pašsaprotamas lietas kā apģērbs un apavi.

Paldies, ka neesi vienaldzīgs, jo kopā mēs varam paveikt lielas lietas! Pieliec savu roku, lai šis ceļš uz gaismu būtu vieglāks!

Sirsnīgā pateicībā, TV3 žurnāliste Ieva Vārna

Projekts ievietots portālā 24.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Tatjanai Lapinai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 158 863.59 €