Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Artūram no Rīgas ir 16 gadi. Viņam ir bērnu cerebrālā trieka, runas un gaitas traucējumi. Pirms vairākiem gadiem viņam diagnosticēja krampju sindromu. Neskatoties uz Artūra veselības problēmām, viņš ir dzīvespriecīgs un nosvērts jaunietis – mācās parastā skolā, speciālajā logopēdiskajā klasē. Viņam patīk sports, ar lielu prieku seko sporta notikumiem televīzijas pārraidēs, un savu iespēju robežās cenšas sportot pats.

Pateicoties ziedotājiem, Artūram ir iespēja regulāri apmeklēt rehabilitācijas nodarbības. Fizioterapijas nodarbības ir jūtami uzlabojušas viņa līdzsvaru, koordināciju un kopējo fizisko stāvokli. Ievērojami samazinājies Artūra muskuļu tonuss. Lai mazinātu Artūra kreisās puses spasticitāti, jaunietis tika vests uz nodarbībām baseinā. Baseina nodarbības uzrādīja labus rezultātus. Lai sasniegtu labus rezultātus, Artūram nepieciešamas individuālas nodarbības ar treneri. Gan fizioterapijas nodarbības, gan baseina treniņi Artūram ir ļoti nepieciešami, bet ģimenei pietrūkst līdzekļu, lai tās nodrošinātu. Artūrs lūdz mūsu atbalstu, jo gadam nodarbībām nepieciešami 5700 eiro.

Palīdzēsim Artūram uzlabot veselību, kopā mums tas jāpaveic!

Projekts ievietots portālā 14.10.2022

Projekts noslēgts 13.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Palīdzība Tomasam Dobindam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 429.13 €