Follow us Today has already donated 10.00 €

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Artūram no Rīgas ir 16 gadi. Viņam ir bērnu cerebrālā trieka, runas un gaitas traucējumi. Pirms vairākiem gadiem viņam diagnosticēja krampju sindromu. Neskatoties uz Artūra veselības problēmām, viņš ir dzīvespriecīgs un nosvērts jaunietis – mācās parastā skolā, speciālajā logopēdiskajā klasē. Viņam patīk sports, ar lielu prieku seko sporta notikumiem televīzijas pārraidēs, un savu iespēju robežās cenšas sportot pats.

Pateicoties ziedotājiem, Artūram ir iespēja regulāri apmeklēt rehabilitācijas nodarbības. Fizioterapijas nodarbības ir jūtami uzlabojušas viņa līdzsvaru, koordināciju un kopējo fizisko stāvokli. Ievērojami samazinājies Artūra muskuļu tonuss. Lai mazinātu Artūra kreisās puses spasticitāti, jaunietis tika vests uz nodarbībām baseinā. Baseina nodarbības uzrādīja labus rezultātus. Lai sasniegtu labus rezultātus, Artūram nepieciešamas individuālas nodarbības ar treneri. Gan fizioterapijas nodarbības, gan baseina treniņi Artūram ir ļoti nepieciešami, bet ģimenei pietrūkst līdzekļu, lai tās nodrošinātu. Artūrs lūdz mūsu atbalstu, jo gadam nodarbībām nepieciešami 5700 eiro.

Palīdzēsim Artūram uzlabot veselību, kopā mums tas jāpaveic!

The Project is placed online on: 14.10.2022

Project completed 13.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

STOPIFY

More

For the Hopes of Little Hearts

For Families in Poverty

Power generators for Ukraine 2022

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €