Follow us Today has already donated 406.00 €

Palīdzība Artūram Vanagam 2021

2022. gada 8. aprīlī Artūrs zaudēja savu cīņu ar smago slimību. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un draugiem. Pateicoties saziedotajiem līdzekļiem Artūram bija iespēja saņemt nepieciešamos medikamentus un aprūpes preces. Neizlietotie ziedojumi tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos.  

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir apturēta. Artūra stāvoklis ir pasliktinājies, šobrīd zāļu lietošana ir pārtraukta. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti turpmākai terapijai un aprūpei. 

Artūram ir 36 gadi, viņam ir ģimene , kurā aug trīs bērni - 9, 4 un 3 gadus veci. Artūrs ir rūpīgs un atbildīgs ģimenes tēvs, kurš strādā un gādā, lai ģimene būtu nodrošināta. Artūrs nāk no Olaines, bet šobrīd ar ģimeni dzīvo Rīgā.

Pēdējos gados Artūram parādījās veselības problēmas, kas saistītas ar gremošanas  traucējumiem. Artūrs strauji sāka zaudēt  svaru, parādījās problēmas ar elpošanu. Tika veikti dažādi izmeklējumi un analīzes, bet tie neviesa nekādu skaidrību. Taču, kad pērnā gada pavasarī tika veikts plaušu rentgens, tad drīz vien atklājās plaušu un vēlāk arī vairogdziedzera vēzis. Tika uzsākta ārstēšana, kas uzlabojumus nedeva.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstniecību ar medikamentu Vandetanib, kuru daļēji līdzfinansē valsts, bet pašam Artūram ik mēnesi nepieciešami 2574,76 eiro zāļu iegādei. Gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami 30 897,12 eiro. Šobrīd tā ir vienīgā ārstēšana, kas var glābt Artūru. Ģimene šādus līdzekļus nevar ieguldīt zāļu iegādē, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Artūram!

The Project is placed online on: 01.07.2021

Project completed 01.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Palīdzība Maksimam Rudzišam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 672 391.08 €