Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Arturam Mūrniekam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste šobrīd tiek noslēgta, jo ziedojumi zāļu iegādei ir pietiekoši. Jūlija beigās ir gaidāmi rezultāti, kas noteiks kāds ir bijis zāļu efekts un vai tās jāturpina lietot. Cerēsim uz labāko! 

Arturam no Kuldīgas novada ir 66 gadi. Arturam ir 3 meitas un viņš ir mīlošs opis četriem mazbērniem, ar nepacietību gaida piekto!

Pēdējos pirmspensijas gados Arturs aktīvi strādāja celtniecībā, bet pirms 4 gadiem dzīve sagriezās ar kājām gaisā. Pasliktinoties veselības stāvoklim viņš nonāca slimnīcā, kur viņam konstatēja nieru vēzi ar metastāzēm plaušās. Pēc veiktās nieru operācijas, darbā viņš vairs nevarēja atgriezties. Arturs ir lietojis visas Latvijā pieejamās kompensējamās ķīmijterapijas, taču diemžēl tās nav nesušas gaidītos rezultātus. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēsanu ar Nivilumab. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas. Artura ģimene vēl cīnīsies par iespēju gūt vismaz daļēju atbalstu no valsts, lai arī sākotnēji atbalsts ir atteikts.

Arturs vienmēr bijis izpalīdzīgs gan draugiem, gan svešiem cilvēkiem, un ir ļoti grūti tagad lūgt palīdzību citiem, bet šobrīd citu iespēju nav. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 3700 eiro. Ģimene lūdz palīdzību vismaz pirmo trīs kursu apmaksai, pēc kuriem tiks veikti izmeklējumi, lai pārliecinātos par zāļu iedarbību. 3 mēnešu kursam nepieciešami 25900 eiro. 

Palīdzēsim Arturam!

The Project is placed online on: 15.04.2021

Projekts noslēgts 14.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Matīsam Balsim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Arturam Levickim

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €