Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Arturam Levickim

Arturs ir 6 gadus vecs puisēns no Daugavpils. Artura dzīvesstāsts nav vienkāršs, jo viņam ir diagnosticēti organiski personības un uzvedības traucējumi, kas saistīti ar galvas smadzeņu disfunkciju. Arturam ir runas un valodas attīstības traucējumu, kā arī autiskā spektra traucējumi, kas ļoti ierobežo puisēna dzīves kvalitāti.

Lai arī zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, viņam ir ļoti izteiktas garastāvokļa maiņas, kas mijas ar protesta akcijām un izteiktiem negatīvisma uzliesmojumiem. Arturam nepieciešama pastāvīga uzraudzība, izpratne par puisēna diagnozi un neatlaidīgs darbs, lai zēnu, izglītotu un mācību jaunas dzīves prasmes. Speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā un logopēda nodarbības – 2 reizes nedēļā veselu gadu. Artura vienīgā apgādniece ir mamma, kurai pietrūkst līdzekļu, lai nosegtu dēla nepieciešamo terapiju. Mamma vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt. Puisēna nodarbībām gadam nepieciešami 5980 eiro.

Palīdzēsim Arturam! Mums kopā tas izdosies! 

Projekts ievietots portālā 10.09.2021

Projekts noslēgts 03.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Hugo Rudzītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €