Follow us Today has already donated 145.00 €

Palīdzība Arturam Levickim

Arturs ir 6 gadus vecs puisēns no Daugavpils. Artura dzīvesstāsts nav vienkāršs, jo viņam ir diagnosticēti organiski personības un uzvedības traucējumi, kas saistīti ar galvas smadzeņu disfunkciju. Arturam ir runas un valodas attīstības traucējumu, kā arī autiskā spektra traucējumi, kas ļoti ierobežo puisēna dzīves kvalitāti.

Lai arī zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, viņam ir ļoti izteiktas garastāvokļa maiņas, kas mijas ar protesta akcijām un izteiktiem negatīvisma uzliesmojumiem. Arturam nepieciešama pastāvīga uzraudzība, izpratne par puisēna diagnozi un neatlaidīgs darbs, lai zēnu, izglītotu un mācību jaunas dzīves prasmes. Speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā un logopēda nodarbības – 2 reizes nedēļā veselu gadu. Artura vienīgā apgādniece ir mamma, kurai pietrūkst līdzekļu, lai nosegtu dēla nepieciešamo terapiju. Mamma vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt. Puisēna nodarbībām gadam nepieciešami 5980 eiro.

Palīdzēsim Arturam! Mums kopā tas izdosies! 

The Project is placed online on: 10.09.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

"Salabo" cilvēku!

Make a Child's Dream Come True!

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 097 876.77 €