Seko mums Šodien saziedoti jau 4,277.60 €

Palīdzība Artūram Ilziņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Artūram no Jelgavas novada ir 35 gadi. Pirms vairāk nekā gada, pirms pašiem Ziemassvētkiem Artūram apstiprināja mandeles vēzi. Nekavējoties tika uzsākta ārstēšana. Artūrs pārcietis operāciju un ķīmijterapiju.
Artūrs strādāja saules paneļu projektu izstrādes un uzstādīšanas jomā, taču šobrīd slimības dēļ vairs pilnvērtīgi strādāt nevar,  noteikta 1.invaliditātes grupa. Ikdienā vecāki un māsa viņu atbalsta, lai viņš varētu pavadīt dienas pēc iespējas labāk un viņam būtu ērti. Taču emocionāli ir smagi, kad slimība skārusi fiziski ļoti spēcīgu, jaunu un stipru vīrieti.
Šobrīd ārstu konsīlijs noteicis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab. Tā ir cerība, taču zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Jau iepriekšējā ārstēšanās posmā zāles bija jāiegādājas par ģimenes līdzekļiem, tādēļ šoreiz Artūrs lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro.
Artūram piemīt liels gribasspēks, tāpēc viņš katru dienu turpina ceļu uz atveseļošanos. Viņš pēc dabas ir ļoti draudzīgs, sirsnīgs, laipns, izpalīdzīgs un darbīgs. Viņam ir liela sirds un piemīt vēlme visiem vienmēr palīdzēt. Taču šoreiz palīdzība nepieciešama viņam pašam.
Palīdzēsim!

 

Projekts ievietots portālā 15.02.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ernestam Žegodam

Bērniem ar autismu

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 780.74 €