Follow us Today has already donated 5,769.70 €

Palīdzība Artūram Ilziņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Artūram no Jelgavas novada ir 35 gadi. Pirms vairāk nekā gada, pirms pašiem Ziemassvētkiem Artūram apstiprināja mandeles vēzi. Nekavējoties tika uzsākta ārstēšana. Artūrs pārcietis operāciju un ķīmijterapiju.
Artūrs strādāja saules paneļu projektu izstrādes un uzstādīšanas jomā, taču šobrīd slimības dēļ vairs pilnvērtīgi strādāt nevar,  noteikta 1.invaliditātes grupa. Ikdienā vecāki un māsa viņu atbalsta, lai viņš varētu pavadīt dienas pēc iespējas labāk un viņam būtu ērti. Taču emocionāli ir smagi, kad slimība skārusi fiziski ļoti spēcīgu, jaunu un stipru vīrieti.
Šobrīd ārstu konsīlijs noteicis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab. Tā ir cerība, taču zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida. Jau iepriekšējā ārstēšanās posmā zāles bija jāiegādājas par ģimenes līdzekļiem, tādēļ šoreiz Artūrs lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro.
Artūram piemīt liels gribasspēks, tāpēc viņš katru dienu turpina ceļu uz atveseļošanos. Viņš pēc dabas ir ļoti draudzīgs, sirsnīgs, laipns, izpalīdzīgs un darbīgs. Viņam ir liela sirds un piemīt vēlme visiem vienmēr palīdzēt. Taču šoreiz palīdzība nepieciešama viņam pašam.
Palīdzēsim!

 

The Project is placed online on: 15.02.2023

Project completed 31.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families with Disabled Children

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Adrianam un Daniilam Mazurikiem

UAVs for Ukrainian Armed Forces

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 950 704.30 €