Seko mums Šodien saziedoti jau 420.00 €

Palīdzība Annas Skrūzmanes ģimenei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Anna zaudēja cīņā ar smago slimību. Visdziļākā līdzjūtība Annas ģimenei. Lai Annai gaišs ceļš mūžībā. 

Anna ir 14 gadus veca meitene ar retu saslimšanu Mukopolisaharidoze II tips, kuras rezultātā bērns pakāpeniski zaudē savas spējas.  Diemžēl slimība un tās novēloti uzsāktā ārstēšana ir atstājusi sekas. Annai ir garīga atpalicība, saslimšanas dēļ Anna zaudē arī savas spējas -  vairs nestaigā, nevar pati apsēsties vai pagriezties gultā, ir pilnībā aprūpējama. Ir skarta centrā nervu sistēma, meitenei ir zudušas runas un daudzas citas prasmes.

Vairāku gadu garumā Annai bija iespēja saņemt valsts apmaksātas zāles, kas aizvieto slimības dēļ organismā trūkstošo enzīmu, un aizkavē Annas slimības progresēšanu. Mediķi pirms pāris gadiem lēma, ka Annai valsts apmaksāta ārstēsana vairs netiks nodrošinata. Atceļot terapiju, Anna tiek nolemta ilgstošai un mokošai nāvei pusgada vai gada laikā. Tomēr Annas mamma atrada alternatīvu terapiju. " Tās ietekmē Annas stāvoklis ir stabils, nav strauji pasliktinājies un man tas ir būtiski", stāsta Annas mamma.

Annu ikdienā aprūpē mamma, arī naktīs viņai jābūt nomodā par savu meitu.  Tomēr ikdiena ir smaga gan fiziski, gan emocionāli, jo Anna nepārtraukti ir jāpieskata. Pateicoties ziedotāju atbalstam Annai jau divus gadus ir brīnišķīga auklīte Ilze, par ko mamma ir ļoti pateicīga ikvienam, kurš palīdzeja. "Būsim ļoti pateicīgas, ja arī nākamgad ar  jūsu atbalstu varētu turpināt sadarbību ar mūsu mīļo auklīti," stāsta Annas mamma un arī turpmāk lūdz palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā.

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Annas ģimenei!

 

Projekts ievietots portālā 12.12.2018

Projekts noslēgts 02.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Sidorovam

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Albertam Strautmanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 824.38 €