Seko mums Šodien saziedoti jau 578.00 €

Palīdzība Andrim Asupam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepeiciešamā summa ir saziedota! 

Andrim no Vecumnieku novada ir 57 gadi. Pēc gariem darba gadiem, kas aizvadīti Rīgā, strādājot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā,  Andris ir pārcēlies uz dzīvi laukos. Lauku dzīve, tāpat kā glābēja darbs, ir Andra sirds lieta. Glābēja darbu pārņēmis arī viens no diviem Andra dēliem, savukārt, 14 gadus vecā meita ir biežs ciemiņš laukos, jo viņai ļoti patīk lauku dzīve. 

Pēdējos divus gadus, kopš cīnās ar ļaundabīgu audzēju  – zarnu vēzi, lauku dzīve ir Andra mierinājums un vieta, kur atgūt spēkus pēc pārciestajām operācijām un ķīmijterapijas kursiem.

Ārstu konsīlijs nozīmējis turpmāk Andrim ārstēties lietojot valsts neapmaksāto medikamentu Avastin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību, kas var dot labāku atveseļošanos. No labdarības koncertā “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem Andrim jau apmaksātas 2 medikamentu devas 2765.96 eiro apmērā. Taču atlikušajiem 7 kursiem nepieciešami vēl 9680.86 eiro. Zāles nepieciešamas ik pēc 2 nedēļām, viena kursa izmaksas 1382.98 eiro. Palīdzēsim Andrim!

Projekts ievietots portālā 26.02.2018

Projekts noslēgts 05.06.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Palīdzība Aigaram Mežulim

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 590 649.54 €