Follow us Today has already donated 2,976.50 €

Palīdzība Andrim Asupam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepeiciešamā summa ir saziedota! 

Andrim no Vecumnieku novada ir 57 gadi. Pēc gariem darba gadiem, kas aizvadīti Rīgā, strādājot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā,  Andris ir pārcēlies uz dzīvi laukos. Lauku dzīve, tāpat kā glābēja darbs, ir Andra sirds lieta. Glābēja darbu pārņēmis arī viens no diviem Andra dēliem, savukārt, 14 gadus vecā meita ir biežs ciemiņš laukos, jo viņai ļoti patīk lauku dzīve. 

Pēdējos divus gadus, kopš cīnās ar ļaundabīgu audzēju  – zarnu vēzi, lauku dzīve ir Andra mierinājums un vieta, kur atgūt spēkus pēc pārciestajām operācijām un ķīmijterapijas kursiem.

Ārstu konsīlijs nozīmējis turpmāk Andrim ārstēties lietojot valsts neapmaksāto medikamentu Avastin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību, kas var dot labāku atveseļošanos. No labdarības koncertā “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem Andrim jau apmaksātas 2 medikamentu devas 2765.96 eiro apmērā. Taču atlikušajiem 7 kursiem nepieciešami vēl 9680.86 eiro. Zāles nepieciešamas ik pēc 2 nedēļām, viena kursa izmaksas 1382.98 eiro. Palīdzēsim Andrim!

The Project is placed online on: 26.02.2018

Projekts noslēgts 05.06.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Matīsam Balsim

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 576 797.29 €