Seko mums Šodien saziedoti jau 2,385.20 €

Palīdzība Alisai Pylypenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Alisai nepieciešamā summa ir saziedota.

Alisai ir divi gadiņi. Meitenīte nespēj noturēt galvu, nespēj sēdēt, praktiski nav kustību rokās un kājās, un daļēji elpo ar mākslīgo plaušu ventilācijas aparāta palīdzību. Meitenītei ir nepārtraukti vajadzīgas pieaugušo rūpes un uzmanība.

Kad meitenīte piedzima, nekas neliecināja par veselības problēmām, no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Sasniedzot trīs mēnešu vecumu, Alisa gandrīz nevarēja noturēt galviņu, ārsti bija pārliecināti, ka viss būs labi. Piecu mēnešu vecumā Alisa joprojām nespēja noturēt galviņu un pārstāja atsperties ar kājiņām. Tika veiktas visas pieejamās veselības pārbaudes un astoņu mēnešu vecumā Alisai tika uzstādīta diagnoze - Spināla muskuļu atrofija I tips.

Alisai ir ļoti nepieciešami speciālie rati, kuri domāti viņas vecuma bērnam ar speciālām vajadzībām. Ģimene ir atradusi ratus, kuri būtu piemēroti meitenītei gan anatomiski, gan arī, lai varētu ērti pārvietoties. Ratu Ottobock Kimba Neo izmaksas sastāda 3570 eiro, daļu summas 2349.76 eiro apmērā apmaksās valsts. Alisas ģimenei pašiem jāmaksā 1220 eiro, taču viņiem šādas naudas nav, ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis, jo mammas rūpes ik dienas nepieciešamas meitiņai. Tāpēc nepieciešama mūsu palīdzība!

Palīdzēsim mazajai Alisai!

Projekts ievietots portālā 24.05.2019

Projekts noslēgts 07.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība dzīvniekiem

Stiprini Stipros!

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

949 705.93 €