Follow us Today has already donated 1,441.00 €

Palīdzība Alisai Pylypenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Alisai nepieciešamā summa ir saziedota.

Alisai ir divi gadiņi. Meitenīte nespēj noturēt galvu, nespēj sēdēt, praktiski nav kustību rokās un kājās, un daļēji elpo ar mākslīgo plaušu ventilācijas aparāta palīdzību. Meitenītei ir nepārtraukti vajadzīgas pieaugušo rūpes un uzmanība.

Kad meitenīte piedzima, nekas neliecināja par veselības problēmām, no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Sasniedzot trīs mēnešu vecumu, Alisa gandrīz nevarēja noturēt galviņu, ārsti bija pārliecināti, ka viss būs labi. Piecu mēnešu vecumā Alisa joprojām nespēja noturēt galviņu un pārstāja atsperties ar kājiņām. Tika veiktas visas pieejamās veselības pārbaudes un astoņu mēnešu vecumā Alisai tika uzstādīta diagnoze - Spināla muskuļu atrofija I tips.

Alisai ir ļoti nepieciešami speciālie rati, kuri domāti viņas vecuma bērnam ar speciālām vajadzībām. Ģimene ir atradusi ratus, kuri būtu piemēroti meitenītei gan anatomiski, gan arī, lai varētu ērti pārvietoties. Ratu Ottobock Kimba Neo izmaksas sastāda 3570 eiro, daļu summas 2349.76 eiro apmērā apmaksās valsts. Alisas ģimenei pašiem jāmaksā 1220 eiro, taču viņiem šādas naudas nav, ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis, jo mammas rūpes ik dienas nepieciešamas meitiņai. Tāpēc nepieciešama mūsu palīdzība!

Palīdzēsim mazajai Alisai!

The Project is placed online on: 24.05.2019

Projekts noslēgts 07.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

POGA uz riteņiem

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Palīdzēsim izglābt dzīvības

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 756.62 €