Seko mums Šodien saziedoti jau 4,520.91 €

Palīdzība Aleksejam Tiščenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksejam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Aleksejam ir 3 gadiņi, un zēnam ir liela ģimene, kurā viņš ir pats jaunākais bērniņš. Puisēns apmeklē bērnudārzu, un viņš ir liels auto fans, mīl pārvietoties ar skrejriteni, spēlēties smilškastē un šūpoties. Alekseja mīļākie spēļu biedri ir viņa vecākās māsiņas. Puisēnam ir trīs māsas, mamma un tētis, kā arī ļoti mīloši un gādīgi vecvecāki, kas ar prieku ikdienā palīdz Aleksejam un viņa māsiņām.

Aleksejs bija ļoti gaidīts bērniņš, un grūtniecība noritēja bez problēmām, tomēr dzemdības nenoritēja, kā bija plānots – tās bija smagas, un bija jāveic ķeizargrieziens. Ģimene pēc dzimšanas ļoti rūpējās par puisēnu  – veda uz vingrošanu un uz osteopāta konsultācijām. Pēc kāda laika Aleksejam parādījās epilepsijas lēkmes vieglā formā un viņam tika uzstādīta diagnoze – epileptiska encefalopātija, kas izpaužas kā acu aizvēršana un ja puisēns atrodas sēdus pozā viņa ķermenītis šūpojas ar aizvērtām acīm. Šīs epilepsijas lēkmes tiek ierobežotas ar medikamentiem, tomēr zēna attīstība iekavējas. Ir jūtama runas attīstības kavēšanās. Puisēnam ļoti nepieciešami 3 intensīvi ABA terapijas kursi, ko rekomendē speciālisti.

ABA terapijas nodarbībām Aleksejam nepieciešami 2850 eiro, un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļi, lai to varētu apmaksāt un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim mazajam Aleksejam! Mums tas izdosies!

Projektā veiktas izmaiņas 11.05.2021

Projekts ievietots portālā 05.05.2021

Projekts noslēgts 22.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 854.50 €