Follow us Today has already donated 2,255.63 €

Palīdzība Aleksejam Tiščenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksejam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Aleksejam ir 3 gadiņi, un zēnam ir liela ģimene, kurā viņš ir pats jaunākais bērniņš. Puisēns apmeklē bērnudārzu, un viņš ir liels auto fans, mīl pārvietoties ar skrejriteni, spēlēties smilškastē un šūpoties. Alekseja mīļākie spēļu biedri ir viņa vecākās māsiņas. Puisēnam ir trīs māsas, mamma un tētis, kā arī ļoti mīloši un gādīgi vecvecāki, kas ar prieku ikdienā palīdz Aleksejam un viņa māsiņām.

Aleksejs bija ļoti gaidīts bērniņš, un grūtniecība noritēja bez problēmām, tomēr dzemdības nenoritēja, kā bija plānots – tās bija smagas, un bija jāveic ķeizargrieziens. Ģimene pēc dzimšanas ļoti rūpējās par puisēnu  – veda uz vingrošanu un uz osteopāta konsultācijām. Pēc kāda laika Aleksejam parādījās epilepsijas lēkmes vieglā formā un viņam tika uzstādīta diagnoze – epileptiska encefalopātija, kas izpaužas kā acu aizvēršana un ja puisēns atrodas sēdus pozā viņa ķermenītis šūpojas ar aizvērtām acīm. Šīs epilepsijas lēkmes tiek ierobežotas ar medikamentiem, tomēr zēna attīstība iekavējas. Ir jūtama runas attīstības kavēšanās. Puisēnam ļoti nepieciešami 3 intensīvi ABA terapijas kursi, ko rekomendē speciālisti.

ABA terapijas nodarbībām Aleksejam nepieciešami 2850 eiro, un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļi, lai to varētu apmaksāt un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim mazajam Aleksejam! Mums tas izdosies!

Projektā veiktas izmaiņas 11.05.2021

The Project is placed online on: 05.05.2021

Projekts noslēgts 22.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#Neklusē!

Palīdzība Nataliai Kasakovskayai

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 220 604.15 €