Seko mums Šodien saziedoti jau 467.00 €

Palīdzība Aleksam Zemītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Aleksam no Talsu novada ir 11 gadi. Alekss dzīvo kopā ar mammu, tēti un vecāko māsu. Zēns piedzima priekšlaicīgi, un viņam diagnosticēta cerebrālā trieka. Ikdienā Alekss braši pārvietojas ratiņkrēslā, bet iekštelpās aktīvi rāpo. Zēns cenšas arī celties kājās, bet tas viņam sagādā ļoti lielas grūtības un sāpes, jo kāju ceļi un potītes liecas uz iekšu un laužas. Zēnam ir operētas arī pēdas, bet bez balsta tās griežas uz iekšu.

Katru dienu Aleksam ir nepieciešamas speciālās ortozes, jo tās palīdz noturēt zēna svaru un atvieglot viņa sāpes un pārvietošanos. Lai Alekss varētu sākt staigāt viņam nepieciešamas pielāgotas un individuāli izgatavotas ortozes ceļiem, potītēm un pēdām abām kājām. Ortožu izmaksas sastāda 5201.36 eiro, daļu summas 1707.92 eiro apmērā apmaksās valsts. Aleksa  ģimenei pašiem jāmaksā 3493.44 eiro, no kuriem 200 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 3293,44 eiro.  Šī summa ģimenei ir ļoti liela un viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kopā mēs varam palīdzēt Aleksam sākt staigāt bez sāpēm! Mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 15.04.2020

Projekts noslēgts 01.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība Albertam

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 059 756.67 €