Follow us Today has already donated 1,444.25 €

Palīdzība Aleksam Zemītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Aleksam no Talsu novada ir 11 gadi. Alekss dzīvo kopā ar mammu, tēti un vecāko māsu. Zēns piedzima priekšlaicīgi, un viņam diagnosticēta cerebrālā trieka. Ikdienā Alekss braši pārvietojas ratiņkrēslā, bet iekštelpās aktīvi rāpo. Zēns cenšas arī celties kājās, bet tas viņam sagādā ļoti lielas grūtības un sāpes, jo kāju ceļi un potītes liecas uz iekšu un laužas. Zēnam ir operētas arī pēdas, bet bez balsta tās griežas uz iekšu.

Katru dienu Aleksam ir nepieciešamas speciālās ortozes, jo tās palīdz noturēt zēna svaru un atvieglot viņa sāpes un pārvietošanos. Lai Alekss varētu sākt staigāt viņam nepieciešamas pielāgotas un individuāli izgatavotas ortozes ceļiem, potītēm un pēdām abām kājām. Ortožu izmaksas sastāda 5201.36 eiro, daļu summas 1707.92 eiro apmērā apmaksās valsts. Aleksa  ģimenei pašiem jāmaksā 3493.44 eiro, no kuriem 200 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 3293,44 eiro.  Šī summa ģimenei ir ļoti liela un viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kopā mēs varam palīdzēt Aleksam sākt staigāt bez sāpēm! Mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 15.04.2020

Projekts noslēgts 01.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Mārim Pavāram

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Kārlim un Karlīnai Lazdāniem

Palīdzība Andai Kivlišai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

959 163.59 €