Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Agnesei Eņģelei

Mīļš paldies ikkatram, kurš palīdzēja saglabāt cerību! Diemžēl 2.augusta naktī ļaundabīgā slimība Agnesi uzveica. Izsakām līdzjūtību dēliņam un ģimenei. 

Neizmantotie ziedojumi tiks izlietoti, lai palīdzētu iegādāties zāles citiem onkoloģijas pacientiem. Ziedotāji, kuri nevēlas, ka viņu ziedojums tiek novirzīts citiem onkoloģijas pacientiem, var atgūt savu ziedojumu, mēneša laikā nosūtot iesniegumu uz . Pēc 2.septembra neizmantotie ziedojumi tiks sākti lietot citu pacientu atbalstam.

 

Agnesei ir  31 gads, viņa ir laimīgi precējusies, audzina gadu vecu puisīti. Agnesei ir maģistra grāds pedagoģijā un viņa strādā par skolotāju bērniem ar mācīšanās grūtībām. Bērni ir Agneses sirds aicinājums. Agnese nevar iedomāties neko citu kā tikai darbu ar bērniem, un pati sapņo par kuplu ģimeni. Diemžēl tas šobrīd nav iespējams.

Pērn oktobrī mazulis nejauši aizķēra dzimumzīmi Agnesei uz kakla. Agnese steidzīgi vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, izmeklējumu rezultāti atklāja melanomu – ļaundabīgu ādas audzēju. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Šī gada martā tika konstatēts, ka audzēja izraisītās metastāzes attīstījušās plaušās un aknās. Operācija nav iespējama. Var palīdzēt tikai ārstēšana ar medikamentiem.  

Ārstu konsīlijs lēmis, ka Agnesei steidzami jāuzsāk  ārstniecība ar Cobimetinib un Vemurafenib. Speciālisti norādījuši, ka kombinējot medikamentus, var sasniegt labākus rezultātus cīņā ar smago slimību. Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un valsts tikai daļēji līdzfinansē, daļu pacientu programmas ietvaros sedz ražotājs, tomēr zāļu izmaksas vēl aizvien ir ļoti augstas. Vemurafenib viena mēneša cena ir no 7346 – 9184 eiro, savukārt, Cobimetinib - 6508.19 eiro, kas gada ārstniecības kursam kopā izmaksā 96 989.33 eiro. 

Neskatoties uz diagnozi un slimības attīstību, sākotnēji Agneses pašsajūta bija laba, viņa kā ierasts turpina rūpēties par mazuli un dodas ikdienas gaitās. Tomēr pēdējā mēneša laikā Agnesei arvien vairāk trūkst spēka un viņa jūtas slikti. Apziņa par smago diagnozi ir ļoti biedējoša. “Es neesmu gatava padoties, bet pierādīt, ka vēzis ir tikai viens dzīves posms, ko var pārvarēt ar līdzcilvēku palīdzību. Vai tas ir liktenis?  Vai tik mazam bērnam tiks atņemta mamma? Es ļoti vēlos cīnīties par savu dzīvību, lai redzētu savu dēliņu uzaugam. Tā būtu vislielākā dāvana, kāda būtu iegūstama,” ar cerību uz atveseļošanos pie līdzcilvēkiem vēršas Agnese. Agnese ar ģimeni lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo paši saviem spēkiem nepieciešamās zāles nespēs iegādāties.

“Ziedot.lv šobrīd ir mana vienīgā cerība, lai izdzīvotu,” atzīst Agnese. 

Palīdzēsim Agnesei! Palīdzēsim izglābt mazā puisēna mammu!

Projekts ievietots portālā 29.03.2017

Projekts noslēgts 02.08.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €