Follow us Today has already donated 1,793.04 €

Palīdzība Agnesei Eņģelei

Mīļš paldies ikkatram, kurš palīdzēja saglabāt cerību! Diemžēl 2.augusta naktī ļaundabīgā slimība Agnesi uzveica. Izsakām līdzjūtību dēliņam un ģimenei. 

Neizmantotie ziedojumi tiks izlietoti, lai palīdzētu iegādāties zāles citiem onkoloģijas pacientiem. Ziedotāji, kuri nevēlas, ka viņu ziedojums tiek novirzīts citiem onkoloģijas pacientiem, var atgūt savu ziedojumu, mēneša laikā nosūtot iesniegumu uz . Pēc 2.septembra neizmantotie ziedojumi tiks sākti lietot citu pacientu atbalstam.

 

Agnesei ir  31 gads, viņa ir laimīgi precējusies, audzina gadu vecu puisīti. Agnesei ir maģistra grāds pedagoģijā un viņa strādā par skolotāju bērniem ar mācīšanās grūtībām. Bērni ir Agneses sirds aicinājums. Agnese nevar iedomāties neko citu kā tikai darbu ar bērniem, un pati sapņo par kuplu ģimeni. Diemžēl tas šobrīd nav iespējams.

Pērn oktobrī mazulis nejauši aizķēra dzimumzīmi Agnesei uz kakla. Agnese steidzīgi vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, izmeklējumu rezultāti atklāja melanomu – ļaundabīgu ādas audzēju. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Šī gada martā tika konstatēts, ka audzēja izraisītās metastāzes attīstījušās plaušās un aknās. Operācija nav iespējama. Var palīdzēt tikai ārstēšana ar medikamentiem.  

Ārstu konsīlijs lēmis, ka Agnesei steidzami jāuzsāk  ārstniecība ar Cobimetinib un Vemurafenib. Speciālisti norādījuši, ka kombinējot medikamentus, var sasniegt labākus rezultātus cīņā ar smago slimību. Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un valsts tikai daļēji līdzfinansē, daļu pacientu programmas ietvaros sedz ražotājs, tomēr zāļu izmaksas vēl aizvien ir ļoti augstas. Vemurafenib viena mēneša cena ir no 7346 – 9184 eiro, savukārt, Cobimetinib - 6508.19 eiro, kas gada ārstniecības kursam kopā izmaksā 96 989.33 eiro. 

Neskatoties uz diagnozi un slimības attīstību, sākotnēji Agneses pašsajūta bija laba, viņa kā ierasts turpina rūpēties par mazuli un dodas ikdienas gaitās. Tomēr pēdējā mēneša laikā Agnesei arvien vairāk trūkst spēka un viņa jūtas slikti. Apziņa par smago diagnozi ir ļoti biedējoša. “Es neesmu gatava padoties, bet pierādīt, ka vēzis ir tikai viens dzīves posms, ko var pārvarēt ar līdzcilvēku palīdzību. Vai tas ir liktenis?  Vai tik mazam bērnam tiks atņemta mamma? Es ļoti vēlos cīnīties par savu dzīvību, lai redzētu savu dēliņu uzaugam. Tā būtu vislielākā dāvana, kāda būtu iegūstama,” ar cerību uz atveseļošanos pie līdzcilvēkiem vēršas Agnese. Agnese ar ģimeni lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo paši saviem spēkiem nepieciešamās zāles nespēs iegādāties.

“Ziedot.lv šobrīd ir mana vienīgā cerība, lai izdzīvotu,” atzīst Agnese. 

Palīdzēsim Agnesei! Palīdzēsim izglābt mazā puisēna mammu!

The Project is placed online on: 29.03.2017

Projekts noslēgts 02.08.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help POGA grow!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Mummy, I love you!

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

581 953.10 €