Seko mums Šodien saziedoti jau 20,327.58 €

Palīdzība Adrianam un Daniilam Mazurikiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Adrianam un Daniilam nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams dvīņu brālīšiem Adrianam un Daniilam. Brālīšiem ir nepilni 3 gadiņi, un ģimene dzīvo Jelgavā. Puisēni piedzima nedaudz ātrāk un viņiem ir veselības problēmas - Adrainam ir atklāta venozā angioma labajā pieres daivā, Daniilam ir atklāta kreisā vertrikula smadzeņu cista. Abiem brālīšiem ir nepieciešams regulārs atbalsts un attīstošās nodarbības, lai notiktu attīstības process. Īpaši svarīgas ir audiologopēda nodarbības, jo ir aizkavējusies runas attīstība. Abi brālīši komunicē savā valodiņā un var pateikt tikai dažus vārdiņus. Abiem puisēniem patīk atdarināt dzīvniekus, skatīties grāmatiņas un ar prieku nodoties ūdens priekiem.

Puisēnu mamma un omīte dara visu iespējamo, lai brālīši attīstītos un sasniegtu savus vienaudžus. Ikdienā brālīši apmeklē bērnudārzu, un ar prieku iesaistās visās aktivitātēs un priecājas būt starp saviem vienaudžiem. Daniilam un Adrianam ļoti nepieciešamas regulāras attīstošās nodarbības un audiologopēda atbalsts. Nodarbības abiem puisēniem izmaksā dārgi un mamma ar omīti lūdz sabiedrības atbalstu. Daniilam un Adrianam gadā attīstošajām nodarbībām nepieciešami 6000 eiro.  Mēs varam kopā palīdzēt.

Palīdzēsim brālīšiem sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 03.06.2024

Projekts noslēgts 02.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Mednim

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 457 263.29 €