Follow us Today has already donated 19,367.58 €

Palīdzība Adrianam un Daniilam Mazurikiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Adrianam un Daniilam nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams dvīņu brālīšiem Adrianam un Daniilam. Brālīšiem ir nepilni 3 gadiņi, un ģimene dzīvo Jelgavā. Puisēni piedzima nedaudz ātrāk un viņiem ir veselības problēmas - Adrainam ir atklāta venozā angioma labajā pieres daivā, Daniilam ir atklāta kreisā vertrikula smadzeņu cista. Abiem brālīšiem ir nepieciešams regulārs atbalsts un attīstošās nodarbības, lai notiktu attīstības process. Īpaši svarīgas ir audiologopēda nodarbības, jo ir aizkavējusies runas attīstība. Abi brālīši komunicē savā valodiņā un var pateikt tikai dažus vārdiņus. Abiem puisēniem patīk atdarināt dzīvniekus, skatīties grāmatiņas un ar prieku nodoties ūdens priekiem.

Puisēnu mamma un omīte dara visu iespējamo, lai brālīši attīstītos un sasniegtu savus vienaudžus. Ikdienā brālīši apmeklē bērnudārzu, un ar prieku iesaistās visās aktivitātēs un priecājas būt starp saviem vienaudžiem. Daniilam un Adrianam ļoti nepieciešamas regulāras attīstošās nodarbības un audiologopēda atbalsts. Nodarbības abiem puisēniem izmaksā dārgi un mamma ar omīti lūdz sabiedrības atbalstu. Daniilam un Adrianam gadā attīstošajām nodarbībām nepieciešami 6000 eiro.  Mēs varam kopā palīdzēt.

Palīdzēsim brālīšiem sasniegt jaunus mērķus!

The Project is placed online on: 03.06.2024

Project completed 02.07.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Palīdzība Markusam Murkunam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 456 303.29 €