Follow us Today has already donated 155.00 €

Palīdzi skolas vecuma Ukrainas bēgļu bērniem

Tuvojas jaunais mācību gads, un ar priecīgu satraukumu tam jau sākuši gatavoties bērni un viņu vecāki. Taču, ukraiņu bēgļu ģimenēs, līdztekus priekam, ir neziņa un satraukums par spēju sagādāt visu skolai nepieciešamo. Ukraiņu bēgļu ģimenes savas mājas atstāja ar pirmās nepieciešamības lietām, diemžēl skolas lietas starp tām nebija. Tāpat, ukraiņu bērniem skolas somu nevar atdot lielais brālis vai māsa, jo visas mantas palikušas mājās, kur plosās karš.

Tiek lūgta palīdzība mazajiem skolniekiem mācību līdzekļu, silta apavu pāra vai sporta apģērba iegādei, jo vecākiem vienkārši trūkst līdzekļu, lai bērnu nodrošinātu ar visu skolas apmeklēšanai nepieciešamo.

Pateicamies Swedbank un Jāņa Rozes grāmatnīcas par atbalstu Ukrainas bēgļu skolēniem un aicinām arī jūs palīdzēt ukraiņu bēgļu bērniem sagatavoties skolai!

The Project is placed online on: 22.08.2022

Project completed 04.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

Locomotive ESU2a for Ukraine

Palīdzība Akselam Stivriņam

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 135.45 €