Seko mums Šodien saziedoti jau 22,251.58 €

Palīdzi mazulīšiem izaugt! 2023

Katrs bērniņš šajā pasaulē ierodas kā cienījama individuāla personība ar savām sajūtām un pasaules uztveri. No drošas un ierastas vides bērns piedzimstot nokļūst vietā, kur visas sajūtas ir jaunas un nepieredzētas. Bērnam ir jāmācās pārvarēt gravitācijas spēku, ir jāiepazīst jaunas skaņas, smaržas un jāizzina apkārtējā vide.

Grūtniecības laikā pārciestu slimību dēļ, dzemdību traumu vai dažādu saslimšanu dēļ, ir mazulīši, kuri neattīstās atbilstoši savam vecumam. Vecākiem ir smagi noskatīties, kā bērniņš neveļas, nesēž vai nesāk staigāt. Mediķi atzīts, ka svarīgi sniegt palīdzību pēc iespējas agrāk.  Agrīna rehabilitācija bērniem līdz 3 gadu vecumam var dot ļoti daudz viņu attīstībā.

Rehabilitācijas centrā “Poga” ir izstrādāta īpaša programma no dzimšanas brīža līdz 5 gadu vecumam “Podziņa”. Ņemot vērā to, ka katrs bērns ir īpašs un katram bērnam ir savas dienas ritms, rehabilitācijas programma tiek pielāgota individuāli. Rehabilitācijas komandā darbojas vairāki specialisti – bērnu neirologs, fizioterapeits, rehabilitalogs un ergoterapeits. Nepieciešamības gadījumā tiks rekomendēti arī citi speciālisti, kā mikrologopēds, uztura speciālists, ortopēds u.c. Rehabilitācijas centra speciālisti strādā komandā. Pirmajā tikšanas reizē visi speciālisti bērniņu apskata un izmeklē kopā, tādējādi speciālistiem ir kopīgs redzējums un kopīgi mērķi kā strādāt bērna labā. Katrs terapeits izmanto savā darbā metodes, kas visefektīvāk palīdzēs īstenot terapijas mērķus. Papildus jau zināmajām fizioterapijas metodēm, nodarbībās tiks pielietotas lietišķās kinezioloģijas un kraniosakrālās terapijas tehnikas. Rehabilitācijas programmas ilgumu nosaka speciālisti, tā, lai slodze būtu atbilstoša bērna spējām, lai bērns justos komfortabli un netiktu pārslogots. Programmas norises gaita tiek apspriesta regulārās speciālistu tikšanās reizēs, kas ļauj strādāt kopīgu mērķu vārdā, apspriest jau sasniegtos rezultātus un izvirzīt jaunus mērķus, palīdzot mazajam cilvēkam labāk izprast savu ķermeni un pasauli sev apkārt.

Vienas nodarbības izmaksas agrīnās rehabilitācijas kursa “Podziņa” ietvaros ir 30 eiro. 

Projekts ievietots portālā 30.12.2022

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tomam Volgastam

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 459 197.29 €