Seko mums Šodien saziedoti jau 2,947.00 €

Palīdzi "Labajām mājām"

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” nosaukums norāda tā būtību – labas pagaidu mājas un kvalitatīva aprūpe tiem, kuri savu pajumti zaudējuši. Turpinot vairāk nekā pirms divdesmit gadiem aizsākto smago darbu, kad tika izveidota pirmā suņu patversme Latvijā, tikai pateicoties sabiedrības atbalstam, jau no 2012. gada Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa darbojas mūsdienīgā dzīvnieku patversmē Mežapurva ielā 2, Rīgā.

“Labās mājas” ir dzīvnieku turēšanas apstākļiem atbilstošākā dzīvnieku patversme Latvijā. Uz laiku, kamēr suņi un kaķi uzturas "Labajās mājās", mēs uzņemamies pilnu atbildību par dzīvnieku labturību un šajā laikā vēlamies tos nodrošināt ar visu nepieciešamo – siltumu, piemērotu barību, veterināro aprūpi, pastaigām un socializāciju.

"Labās mājas" darbojas pēc "no-kill" principa. Dzīvnieku uzturēšanās laiks patversmē netiek ierobežots, tāpat netiek pieļauta komunikablu un adekvātas uzvedības dzīvnieku eitanāzija. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 80% dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 20 gados izdevies izglābt vairāk kā 15 tūkstošus dzīvnieku.

Katrs nelaimē iekļuvušais četrkājis – pazudis, pamests, cietis autoavārijā, piesiets mežā pie koka, iebāzts maisā slīcināšanai vai izmests grāvmalā, mēs viņam varam palīdzēt un sniegt siltumu un drošības sajūtu tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”!

Dzīvnieku patversmē suņus un kaķus pilnībā atveseļo, saārstē un jaunajiem saimniekiem tiek atdoti veseli un socializēti mīļdzīvnieki. Mūsu lozungs - Jūs varat uzticēties dzīvniekiem no Labajām mājām! Ja šobrīd vēl neesi gatavs piedāvāt mājas kādam no mūsu iemītniekiem, sniedz atbalstu "Labajām mājām" un palīdzi suņiem un kaķiem sagaidīt savu īsto ģimeni patversmē.

Projekts ievietots portālā 03.03.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

Onkoloģijas pacientiem

Kahovkas HES plūdos cietušajiem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 159 550.59 €