Follow us Today has already donated 85.00 €

Palīdzi "Labajām mājām"

Dzīvnieku patversmes “Labās mājas” nosaukums norāda tā būtību – labas pagaidu mājas un kvalitatīva aprūpe tiem, kuri savu pajumti zaudējuši. Turpinot vairāk nekā pirms divdesmit gadiem aizsākto smago darbu, kad tika izveidota pirmā suņu patversme Latvijā, tikai pateicoties sabiedrības atbalstam, jau no 2012. gada Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa darbojas mūsdienīgā dzīvnieku patversmē Mežapurva ielā 2, Rīgā.

“Labās mājas” ir dzīvnieku turēšanas apstākļiem atbilstošākā dzīvnieku patversme Latvijā. Uz laiku, kamēr suņi un kaķi uzturas "Labajās mājās", mēs uzņemamies pilnu atbildību par dzīvnieku labturību un šajā laikā vēlamies tos nodrošināt ar visu nepieciešamo – siltumu, piemērotu barību, veterināro aprūpi, pastaigām un socializāciju.

"Labās mājas" darbojas pēc "no-kill" principa. Dzīvnieku uzturēšanās laiks patversmē netiek ierobežots, tāpat netiek pieļauta komunikablu un adekvātas uzvedības dzīvnieku eitanāzija. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 80% dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 20 gados izdevies izglābt vairāk kā 15 tūkstošus dzīvnieku.

Katrs nelaimē iekļuvušais četrkājis – pazudis, pamests, cietis autoavārijā, piesiets mežā pie koka, iebāzts maisā slīcināšanai vai izmests grāvmalā, mēs viņam varam palīdzēt un sniegt siltumu un drošības sajūtu tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”!

Dzīvnieku patversmē suņus un kaķus pilnībā atveseļo, saārstē un jaunajiem saimniekiem tiek atdoti veseli un socializēti mīļdzīvnieki. Mūsu lozungs - Jūs varat uzticēties dzīvniekiem no Labajām mājām! Ja šobrīd vēl neesi gatavs piedāvāt mājas kādam no mūsu iemītniekiem, sniedz atbalstu "Labajām mājām" un palīdzi suņiem un kaķiem sagaidīt savu īsto ģimeni patversmē.

The Project is placed online on: 03.03.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Medicīnas preces Borodjanskai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Lets Help Olga Romanova

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 152 732.48 €